Türkçe

Asıa Pacıfıc Marıtıme 2020 Fuarı

Sirküler Tarih/No:16.01.2020/44

Sayı

:11-00385

İstanbul,15.01.2020

GEMİ YAT VE HİZMETLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Singapur'da 18-20 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Asia Pacific Maritime 2020 Fuarı'na Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği tarafından info stand katılımı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu fuarda E holü L-48 numaralı alanda yer alacak olan Birlik standımızda sektörümüzün ve üye firmalarımızın tanıtımı gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda, Birlik standımız fuara ziyaretçi olarak katılım sağlayan tüm üye firmalarımızın ikili iş görüşmelerini gerçekleştirmeleri için kullanımlarına açık olacaktır.

Fuarda Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği üye firmalarının bilgilerinin yer aldığı Birlik katalogları sergilenecek ve dağıtılacaktır. Bunun yanı sıra kendi firma kataloglarının Birlik standında sergilenmesini talep eden üye firmalarımızın en geç 28 Şubat 2020 tarihine kadar kataloglarını Genel Sekreterliğimize iletmesi hususu bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Gemi-Su Ürünleri Birlikleri Koordinasyon Şubesi

Adres: Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği
Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. Dış Ticaret Kompleksi C Blok Kat:4
Yenibosna Bahçelievler/İstanbul 34196

Not:
Gönderilecek olan kataloglar fuarda dağıtılmayacak ve standa ziyarete gelen firmalara bilgi vermek ve tanıtım yapmak amaçlı kullanılacaktır. Bu sebeple en fazla 10 katalog göndermeniz yeterlidir.