Türkçe

Çin Halk Cumhuriyeti'ne Yönelik Yerinde Pazar Araştırması

Sirküler Tarih/No:31.01.2020/81

Sayı

:55-00713

İstanbul,31.01.2020

İSTANBUL MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

 

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere, "Cumhurbaşkanlığı Programı Türkiye Stratejik Planı” ve "Yeni Ekonomi Programı” temel politika belgeleri itibariyle, hedef ülkelerde ihracat payımızın artırılması ana hedefi doğrultusunda Yerinde Pazar Araştırması (YPA) gerçekleştirilmektedir.

Ticaret Bakanlığı'ndan alınan yazıda; Sayın Bakan Yardımcımız tarafından "Mobilya Sektörüne yönelik olarak Çin Halk Cumhuriyeti'nde düzenlenen Yerinde Pazar Araştırmasının gerçekleştirilecek toplantılarla ihracatçılarımıza aktarılması talimatlandırılmıştır."denilmektedir.

Bu çerçevede, Çin Halk Cumhuriyeti'ne yönelik olarak düzenlenen "Yerinde Pazar Araştırması” Birliğimiz Koordinasyonunda, 10 Şubat 2020 Pazartesi günü saat 14.00'de aşağıda yer alan adreste Ticaret Bakanlığı yetkilileri ve Mobilya Sektörü paydaşlarının katılacağı toplantıyla ihracatçılarımıza aktarılacaktır.

Bu bağlamda, söz konusu toplantı büyük önem arz etmekte olup, üyelerimizin katılım durumlarını en geç 04 Şubat 2020 Salı gününe kadar agac@iib.org.tr adresine bildirilmesi gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi

Toplantı Yeri :

Tarih : 10 Şubat 2020 Pazartesi Saat 14.00

Yer : Çobançeşme Mevkii Sanayi Caddesi Dış Ticaret Kompleksi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonu Yenibosna-Bahçelievler / İstanbul

Ayrıntılı Bilgi :

Sezgin DOĞAN - (0212) 454 06 88

E-posta : sdogan@iib.org.tr

Ek : Toplantı Başvuru Formu (1 sayfa)

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
YPA BASVURU FORMU.pdf 262,61 KB İndir