Türkçe

Güney Kore Sanal Özel Nitelikli Alım Heyeti

Sirküler Tarih/No: 28.09.2020/581

Sayı

: 341-04670

İstanbul,25.09.2020

İSTANBUL MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Birliğimiz organizasyonuyla, yurtdışında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel zincir mağazaların, büyük ithalatçı firmaların, önemli kamu şirketlerinin/kuruluşlarının üst düzey yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen Özel Nitelikli Alım heyeti programlarına, Covid-19 virüs salgını nedeniyle sanal ortamda devam edilmektedir.

G. Kore İthalatçılar Birliği (KOIMA) işbirliğinde Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri Sektörlerine yönelik olarak 26-27 Ekim 2020 tarihleri arasında sanal ortamda Özel Nitelikli Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda, Güney Kore'ye yönelik olarak 26-27 Ekim 2020 tarihleri arasında sanal ortamda gerçekleştirilecek Özel Nitelikli Alım Heyeti programına dahil olmak isteyen firmalarımızın ilişikteki formu doldurarak en geç 01 Ekim 2020 Perşembe günü mesai bitimine kadar agac@iib.org.tr e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir.

Güney Kore Özel Nitelikli Alım Heyeti programına katılmak isteyen firma listesi, G. Kore İthalatçılar Birliği (KOIMA)'ne iletilecek olup, B2B görüşmeler yabancı firma temsilcilerinin söz konusu Türk katılımcı listesi üzerinden yapacağı seçimler doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi

Ek: Güney Kore Özel Nitelikli Alım Heyeti Başvuru formu.

Bilgi İçin: Asena AYDIN, Tel : 0212 454 01 24

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
BASVURU_FORMU_GUNEY_KORE.pdf 99,18 KB İndir