Türkçe

İhraç Ürünleri Portalı Firma Kayıt Duyurusu

Sirküler Tarih/No:01.09.2020/523

Sayı

:298-04263

İstanbul,01.09.2020

İSTANBUL MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Türkiye Tanıtım Grubu'ndan alınan yazıda, ihracat ailesinin en önemli parçası olan ihracatçı firmaların dijital varlıklarına katkı sağlamak ve web ortamında bulunabilirliğini arttırmak amacıyla projelendirilen Türk İhraç Ürünleri Portalı için çalışmalarına devam ettiği ve Online pazarlama araçları ile desteklenecek ve veri tabanında kayıtlı bulunan firmalara ihracatını geliştirme fırsatı oluşturacak bu projenin, dünyanın içinden geçtiği ve e-ticaretin, dijital pazarlamanın yüksek öneme ulaştığı bu günlerde, şüphesiz ki çok önemli bir rol üstlendiği belirtilmektedir.

Türk İhraç Ürünleri Portalı projesinin en önemli ayağı; sektörün tanıtılacağı alt sayfaların ve ihracatçı firmalara özel künye sayfalarında yayınlanacak bilgilerin, bir veri tabanında eksiksiz ve doğru şekilde yayımlanmasıdır.

Türk İhraç Ürünleri Portalı yapım çalışmalarında gelinen aşama ile İhracatçı Birliklerine kayıtlı olan tüm ihracatçı firmaların, veri tabanına http://firmaekle.turkiyepromotiongroup.org/  üzerinden doldurulacak kayıt formu aracılığı ile kendi kayıtlarını yapabilmelerine olanak sağlanabilecektir.

Tüm İhracatçı Birliklerimize kaydı olan firmalarımızın listelenmesi için ihracatçı firma bilgilerinin yukarıda bahsedilen kayıt formu üzerinden iletilmesi gerekmekte olup; KVKK gerekliliği gözetilerek oluşturulan kayıt formuna girilecek verilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi önem arz etmektedir. Bu çerçevede, firmaların formu eksiksiz ve ivedi şekilde doldurmaları için gerekli hassasiyeti gösterilmesi gerektiği belirtilmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi