Türkçe

Otel Ekipmanları ve Food Product Alım Heyeti

Sirküler Tarih/No:07.01.2020/08

Sayı

:25-00095

İstanbul,07.01.2020

İSTANBUL FINDIK VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL KURU MEYVE VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL MOBİLYA KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL SU ÜRÜNLERİ VE HAYVANSAL MAMULLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Genel Sekreterliği'nden alınan bir yazıda; "Anfaş Hotel Equipment ve Anfaş Food Product 2020 Fuarı”na yönelik ve eş zamanlı olarak 14-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde BAİB Genel Sekreterliği organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Bahreyn, Filipinler, Moldova ve Pakistan'dan ekte bilgileri sunulan 8 firmadan 11 firma temsilcisinin iştirak edeceği; program kapsamında 15 Ocak 2020 Çarşamba günü ANFAŞ - Antalya Expo Center İkili Görüşme Alanında saat 09.30'da brifing ve 10.00-17.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen üyelerimizin ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 08 Ocak 2020 Çarşamba günü mesai bitimine kadar BAİB Genel Sekreterliği'nin eo@baib.gov.tr adresine göndermeleri gerektiğinden bahisle; görüşmelerin randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirileceği ve yapılan başvuruların, başvuru sırasına göre değerlendirileceği iletilmiş olup; 14 Ocak 2020 Salı gününe kadar, başvuran firmalara randevu saatlerine ilişkin bilgi verileceği bildirilmektedir. Ayrıca, üyelerimizin görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmalarının görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı belirtilmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

 

İlgili Kişi: Gizem ALP TOPÇU (Tel: 0530 916 34 10, e-mail: eo@baib.gov.tr) ANFAŞ Adres: Pınarlı Beldesi Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Soğucaksu Mh 1.Sok. No:1 Aksu-Antalya

Ekler:
1. İkili Görüşme Başvuru Formu (1 sayfa)
2. Alım Heyeti Listesi (1 sayfa)

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
ek-alim heyeti listesi.pdf 254,25 KB İndir
ek-ikili gorusme bavuru formu.pdf 92,18 KB İndir