Türkçe

Rusya Federasyonu, Başkortostan Cumhuriyeti Etkinliği

Sirküler Tarih/No:21.09.2020/566

Sayı

:1112-04555

İstanbul,21.09.2020

İSTANBUL FINDIK VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL KURU MEYVE VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL SU ÜRÜNLERİ VE HAYVANSAL MAMULLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Yetkili Temsilciliği'nin bir mektubuna atfen Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan yazıda; Rusya Federasyonu Başkortostan Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası'ndan bir heyetin, 22 Ekim 2020 tarihinde İstanbul CVK Bosphorus Otel'de bir etkinlik düzenleneceği bildirilmektedir.

Başkortostan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından etkinliğe katılacak olan yabancı firma bilgileri ile ülkemizden alım yapmak üzere ilgilendikleri sektörler aşağıda özetlenmektedir:

-SSPK Tumazinsky ovoshevod: Tarım ürünleri, ham tarım ürünlerinin işlenmesi alanında hizmet vermektedir. Meyve suyu üreticileri, konsantre meyve suyu üreticisi firmalarla ve ayrıca meyve ve sebze işleme alanlarında potansiyel yatırımcılarla görüşmek istemektedir.

-JSC Bashkir Exhibition Company: Fuarcılık firmaları

-GUP BHP Agidel: Halk sanatları, el işi, hediyelik eşya, kültürel ev eşyaları üreticisi. Ülkemizden tekstil, pamuklu kumaş, soft kumaş, deri, yünlü iplik, batik boyama için doğal kumaşlar, saten, şifon, kadife (doğal, yapay), okul üniforması kumaşı, %100 yün, karışık kumaş (gabardin kumaş) tedarik etmek istemektedir.

22 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında, Başkortostan Hükümet yetkilileri tarafından bölgeye ilişkin yapılacak olan sunumların ardından saat 15.30 itibarıyla firmalar arası ikili iş görüşmelerinin gerçekleşeceği belirtilmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

EK: R.F. Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Yetkili Temsilciliği Mektubu (1 Sayfa)

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
R.F. Ticaret ve Sanayi Odasi Turkiye Yetkili Temsilciligi Mektubu.pdf 90,83 KB İndir