Türkçe

Arsiv

TİM ANAYASA ANKETİ

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Anayasa yapım sürecine iş dünyasının görüşlerini aktarmak için bir çalışma yapmaktadır.

İhracatçı Eğilim Anketi

Marka Patent Tasarım Danışma Sistemi

DUBAİ - İkili İş Görüşmeleri

Başvurular Tamamlanmıştır

Balık Avı Sezonu Nihayet Açıldı

Balık sezonu "vira bismillah" sesleri arasında açıldı

Mimar Sinan 65 bin liralık tasarım makinasına kavuştu.

İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçı Birliği; Ulusal Karton Ambalaj ve Stant Tasarım Yarışması'nda en fazla yarışmacı gönderen üniversiteye söz verdiği, üç boyutlu tasarım makinesi "plotter"i yurtdışından 22 bin dolara (65 bin TL) ithal ederek, Mimar Sinan Üniversitesi'ne teslim etti.

Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Sektörü Basın Açıklaması

Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller sektörü İhracatta yeni pazarlara girerek başarı çizgisini yukarılara taşıdı.

KANATLI TANITIM ÜRÜNLERİ GRUBU, 2014'Ü SAĞLIKLI BESLENME VE BİLGİLENDİRME YILI OLARAK BELİRLEDİ

Türkiye'nin ihracat yıldızı Kanatlı Ürünleri Sektörü, son günlerde gündemi meşgul eden beyaz et ve yumurta ile ilgili yanlış bilgilendirmeleri hedef aldı.

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ UR-GE PROJESİ'NDE İLK ADIMLAR

İİB'in Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Tebliği Kapsamında hazırladığı, “SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE ULUSLARARASI REKABETÇİLİĞİN GELİŞTİRİLMESİ” projesi start aldı.

DTK Otomasyon Hizmet Alımı Teknik Ve Teklif Şartnamesi

İhaleye son teklif verme tarihi 29.02.2016 saat 17:00'da sona erecektir. Teklifler kapalı zarf usulü ile şartnameye uygun olarak hazırlanarak elden teslim edilecektir.

Taşınmaz Teklif ve Şartnamesi

Karaköy'de Bulunan Taşınmazımızın Kiralanmasına İlişkin İhale Düzenlenmektedir. İstekli Firma veya Kuruluşların Şartnameye Uygun Olarak Hazırlayacakları Teklifleri 26.12.2016 Pazartesi Günü Saat 16.00'ya Kadar Kapalı Zarf İçinde Teslim Etmeleri Gerekmektedir.

Personel Taşıma İhale Şartnamesi

Dış Ticaret Kompleksi kapsamında Personel Taşıma Hizmet Alımı için İhale Düzenlenmektedir. İstekli Firma veya Kuruluşların Şartnameye Uygun Olarak Hazırlayacakları Teklifleri 09.12.2016 Cuma Günü Saat 17.00'ye Kadar Kapalı Zarf İçinde Teslim Etmeleri Gerekmektedir.

Güvenlik Hizmet İhale Şartnamesi

Dış Ticaret Kompleksi kapsamında Güvenlik Hizmet Alımı için İhale Düzenlenmektedir. İstekli Firma veya Kuruluşların Şartnameye Uygun Olarak Hazırlayacakları Teklifleri 12.12.2016 Pazartesi Günü Saat 17.00'ye Kadar Kapalı Zarf İçinde Teslim Etmeleri Gerekmektedir.

Karaköy'de Bulunan Taşınmazımızın Kiralanmasına İlişkin İhale

İstekli Firma veya Kuruluşların Şartnameye Uygun Olarak Hazırlayacakları Teklifleri 26.04.2017 Çarşamba Günü Saat 16.00'ya Kadar Kapalı Zarf İçinde Teslim Etmeleri Gerekmektedir

İHBİR in Ekim ayı Yönetim Kurulu Toplantısını Birlik binasında gerçekleştirdi

İstanbul Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR)'in Ekim ayı Yönetim Kurulu Toplantısı'nı Birlik binasında gerçekleştirdi