Türkçe

14.MÜSİAD Uluslararası Fuarı

Sirküler Tarih/No: 11.10.2012/916

Sayı

: EGT/11188

İstanbul,10.10.2012

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan 10.10.2012 tarihli e-postada; İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve IBF Kongresi ile eş zamanlı alım heyeti programı aşağıdaki şekliyle iletilmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

 

"T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Birliğimiz organizatörlüğünde MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve IBF Kongresine eş zamanlı olarak, ülkemize gelen "Alım Heyetleri” ile ikili iş görüşmeleri tertip edilecek olup, ikili görüşmeler, 11 Ekim 2012 Perşembe günü 17.00 - 20.00 saatleri arasında, CNR Expo Center - 2 numaralı salonda hazırlanan B2B görüşme alanında gerçekleştirilecektir.

Bu yıl, ikili görüşmelerin sağlıklı ve daha efektif yapılabilmesi amacıyla görüşme ve randevu saatleri, firmaların taleplerine göre şekillendirilecektir. Bu itibarla, b2b.musiadfair.com adresi üzerinden B2B Görüşme Ara Yüzünü kullanarak, 30 ülkeden ülkemize gelen 750'den fazla firma için görüşme taleplerinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Ülke ve sektörel kriterlere göre sınıflayabileceğiniz yabancı katılımcılardan, 12 firma ile 11 Ekim 2012 tarihi için randevu saatleriniz ayarlanarak tarafınıza iletilecektir. Yoğun görüşme programını göz önünde bulundurarak, en geç 11 Ekim 2012 saat 12:30'a kadar kayıtlarınızı yapmanız gerekmektedir.

Dikkat Edilecek Hususlar

1.Programda , "Detaylar” butonu üzerine tıklayarak, firma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

2.Her bir görüşme 15 dk olarak gerçekleştirilecektir.

3.Görüşme salonunda üyelerimize yönelik İngilizce, Arapça, Fransızca dillerinde hizmet verecek tercümanlar hazır bulunacaklardır.

4.Başvurularınız sonrasında görüşme yapacağınız firmalar ve görüşme saatleri e-posta adresinize gönderilecektir.

5.12 firmadan daha fazla görüşme talebinde bulunan üyelerimiz, randevu saati alamadıkları firmalarla, eşleştirme programından sağlanacak firma detaylı bilgileri sayesinde ilgili firmayla irtibata geçebilir ve fuar süresi boyunca MÜSİAD Vadisi'nde görüşmelerini gerçekleştirebilecektir.”