Türkçe

Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları Alım Heyeti

Sirküler Tarih/No: 12.02.2018/117

Sayı

:EGT/1190

İstanbul,12.02.2018

İSTANBUL MOBİLYA KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Genel Sekreterliği'nden alınan 08.02.2018 tarihli yazıda;

16-19 Şubat 2018 tarihleri arasında Adana'da düzenlenecek olan Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları'na yönelik olarak Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, AKİB organizasyonunda Bulgaristan, Filistin, Amman, Karadağ, Kosova'dan bir Alım Heyeti Programı'nın gerçekleştirileceği ve söz konusu heyete ilişkin yabancı firma listesinin Ek'te sunulduğu bildirilmektedir.

İhracatçı firmalar ile konuk firma yetkililerinin birebir görüşme imkanı bulacakları ve katılımın ücretsiz olacağı İkili İş Görüşmeleri 15 Şubat 2018 tarihinde 13:00 - 16:00 saatleri arasında Mersin'de AKİB Genel Sekreterliği binasında düzenlenecek olup, programa katılmak isteyen üyelerimizin, aşağıda verilen online başvuru formunu en geç 12 Şubat Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerektiği bildirilmektedir. Firmaların başvuru formunda, görüşme talebinde bulundukları yabancı firmanın numarasını belirtmeleri gerektiği hususu bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

Online başvuru formu: https://goo.gl/forms/zPfzcj5X9Q83f2t42

Ayrıntılı Bilgi için: AKİB, Aybüke DOKUDUR

İkili Görüşmelerin Yapılacağı Adres:

Akdeniz İhracatçı Birlikleri /Limonluk Mah. Vali Hüseyin Aksoy Cad. No: 4 / Mersin

Not: Alım Heyeti listesinde yer alan firmalar AKİB'in sirküler yayım tarihine kadar geleceğini teyit eden firmalardır. Daha sonra, heyete yeni firmalar ilave olabileceği gibi listede yer alan firmalardan bazıları da gelişlerini iptal edebilmektedir.

 

Ek: Katılımcı Listesi

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Adana Insaat Fuari katilimci listesi pdf.pdf 386,23 KB İndir