Türkçe

AFRİKA Kıtası-İHBİR Online İkili İş Görüşmeleri Organizasyonu

Sirküler Tarih/No:04.06.2021/387

Sayı

:35-818

İstanbul,04.06.2021

İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ (İHBİR)
ÜYELERİNE SİRKÜLER

İHBİR ONLİNE HEYETLERE AFRİKA KITASI İLE DEVAM EDİYOR:

AFRİKA'NIN EN PRESTİJLİ GIDA FİRMALARI

İHBİR ORGANİZASYONU İLE SANAL ORTAMDA ÜYELERLE BULUŞUYOR…

Sayın Üyemiz,

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR) organizasyonuyla, 9 ve 10 Haziran 2021 tarihinde Batı Afrika bölgesinde bulunan Gine Bissau Cumhuriyeti'nin en prestijli gıda firmalarının üst düzey satınalma yetkililerinin katılımı ile, Zoom Meeting Platformu ile bir Sanal Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.

Bahse konu ikili görüşmeler, genel gıda ürünlerinde (şekerleme, atıştırmalık ürünler, un ve unlu mamuller, pirinç, içecekler, diğer gıda ürünleri, vb.), 9 ve 10 Haziran 2021 tarihlerinde, ülkelerarası saat farkı nedeniyle 12:00 - 14:00 saatleri arasında, siz değerli üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilecektir. İkili iş görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecek ve heyete katılım kontenjanla sınırlı olacaktır. Bahse konu görüşmelere katılmak isteyen üyelerimizin EK' de yer alan ‘Sanal Alım Heyeti katılım formu'nu eksiksiz (görüşmek istedikleri firmaları belirterek) doldurarak,ürün görsellerinin yer aldığı firma kataloğu ile birlikte, en geç 7 Haziran 2021 Pazartesi günü saat: 16:00'a kadar Birliğimizin hububat@iib.org.tre-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

*Programa katılım İHBİR üyelerine ücretsiz olup; program dahilinde sınırlıdır.

*Görüşmelere iştirak edecek firmaların, verilen randevu tarih ve saatlerine azami dikkat ederek; görüşmelere, firmalarına ait dokümanları (katalog, broşür, numune ürün görselleri vb.) yanlarında hazır bulundurarak katılmaları önemle duyurulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi

Ayrıntılı Bilgi İçin İrtibat:

Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi - İHBİR - hububat@iib.org.tr

Tel: 0212 454 05 00 - D: 2263/1538

EK: 1- Heyet Katılım Formu 
       2- Firma Listesi

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
FIRMA LIST..pdf 443,31 KB İndir
Heyet Basvuru Formu.xlsx 9,98 KB İndir