Türkçe

Alimentaria Mexico 2012 Fuarı

Sirküler Tarih/No:21.03.2012/300

Sayı

:Fuar/3115

İstanbul,21.03.2012  

 İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

 

 

 

 

Mexico City - Meksika'da, 05-07 Haziran 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Alimentaria Meksika 11. Uluslararası Gıda Ürünleri - Makineleri ve Otel Restoran Ekipmanları Fuarına sektör ihracatımıza destek olmak amacıyla İstanbul Hububat Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından info stand ile katılım gerçekleştirilecektir.

 

Meksika'ya yönelik gerçekleştirilecek söz konusu fuarda, Meksikalı ve diğer ülkelerden gelecek olan işadamları ile ikili iş görüşmesi yapmak isteyen ihracatçılarımız, İstanbul Hububat Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'ne ait info alanını görüşmelerini yapmak için ücretsiz olarak kullanabileceklerdir.

 

Diğer taraftan, katalog - broşürleri ve/veya ürün örneklerini söz konusu info standda sergilemek isteyen üyelerimizin, broşür/katalog ve/veya ürünlerini, paketlenmiş ve üzerlerine firma isimleri yazılmış olarak en geç 30 Mart 2012 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıda yazılı Genel Sekreterliğimiz adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

 Saygılarımla,

 

Alpaslan ARDUÇ

Genel Sekreter Yrd. 

 

 

Adres:

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi
Dış Ticaret Kompleksi, C Blok

Yenibosna / Bahçelievler / İSTANBUL 34196

 

İlgili Kişi: Sn. Engin Can Cebeci

Tel: 0 212 454 05 92

 

Not: Ürün gönderimi yapacak olan firmalarımızın ürünleriyle birlikte ilgili sağlık sertifikalarını da hazırlamak suretiyle tarafımıza göndermeleri gerekmektedir.