Türkçe

Amerika Pazarına Açılırken Bilinmesi Gerekenler Semineri

Sirküler Tarih/No: 01.11.2013/808

Sayı

: EGT/10520

İstanbul,01.11.2013

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

İMMİB koordinatörlüğünde, ABD ile ticaret yapacak veya ABD'de iş kuracak işadamlarına yardımcı olmak amacıyla "ABD Pazarına Açılırken Bilinmesi Gerekenler'' konulu bir seminer düzenlenecektir.

Bahse konu seminerde, ABD ile iş yapmanın kuralları, ihracat risklerinin önlenmesi, ticaret/şirketler hukuku, göçmenlik hukuku ile çok uluslu şirketlerde muhasebe kayıtları ve ABD oturumunun doğurduğu vergisel mükellefiyetler hakkında bilgiler verilecektir. Ayrıca bizzat ABD'de yatırım yapmış ve başarılı olmuş işadamlarından ABD ile ticaret ve ABD'de iş kurma konularında hayat tecrübeleri aktarılacaktır.

19 Kasım 2013 tarihinde Dış Ticaret Kompleksi'nde gerçekleşecek olan seminere New York Barosu Avukatı Mehmet Fırat Polat, New York Barosu Avukatı Remzi Güvenç Kulen, Mali Müşavir Michael Halajian ve Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur katılacaktır.

Bu çerçevede, anılan seminere katılmak isteyen firmaların taleplerini ve iletişim bilgilerini 15 Kasım 2013 Cuma mesai bitimine aşağıda belirtilen e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

 

Program:
Yer: İMMİB Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonu
Saat: 10.00 - 13.00
Bilgi ve Kayıt için: murat.tuncel@immib.org.tr / kubra.kudun@immib.org.tr

Not: Katılım ücretsiz /kontenjan sınırlıdır.