Türkçe

Düsseldorf/Almanya Kağıt, Karton ve Fleksible Ambalaj Sektörel Ticaret Heyeti

Sirküler Tarih/No: 15.11.2012/1007

Sayı

: FUAR/12354

İstanbul,15.11.2012

 

İSTANBUL AĞAÇ MAMULLERİ VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizatörlüğünde, 17-19 Nisan 2013 tarihleri arasında, Düsseldorf/Almanya'da Kağıt, Karton ve Fleksible Ambalaj sektörlerini kapsayan "Sektörel Nitelikli Bir Ticaret Heyeti Programı”nın Genel Sekreterliğimizce gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Ülkemiz ambalaj sektörü ihraç ürünlerini tanıtmak ve iki ülke iş çevreleri arasında işbirliği kurulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilmesi planlanan Düsseldorf "Sektörel Nitelikli Ticaret Heyeti” Programı kapsamında; iki ülke işbirliği imkânları hakkında toplantılar düzenlenmesi, Türk ve Alman işadamları arasında "B2B” iş görüşmeleri yapılması planlanmaktadır.

Söz konusu "B2B” iş görüşmelerinin verimliliğinin arttırılabilmesini teminen önde gelen danışmanlık firmalarından birisi yönetiminde katılımcılarımıza yönelik olarak detaylı ihtiyaç analizi çalışması yapılarak, firmaların ürünlerinin tanınması, performans ve kapasitelerinin belirlenmesi karşılığında ilgili ülkede muhatabın doğru eşleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Bu çerçevede, Almanya'ya yönelik Sektörel Nitelikli Ticaret Heyeti Programı gerek Almanya pazarına girmek isteyen gerekse anılan pazardaki paylarını daha da arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli bir fırsat oluşturacağı mülahaza edilmektedir.

Almanya Sektörel Ticaret Heyeti Programı Katılım Payı;

2.600 €/Tek kişilik odada kişi başı

1.600 €/Aynı firmadan 2. Kişinin ilave fiyatı

Katılım payına; İstanbul - Düsseldorf - İstanbul uçak bileti, 5 yıldızlı Otel'de 2 gece konaklama (oda+kahvaltı), öğlen ve akşam yemekleri, alan vergisi, havalimanı transferleri, PR hizmeti, İkili iş görüşmeleri B2B konferans salonu kiralanması ve ikramlar (çay, kahve ve kek sevisi) dahil, tercümanlık hizmetleri, katılım kitapçığında yer alma, her türlü tanıtım, ilan, basılı malzemeler ve ikili iş görüşmeleri için gerekli olan bütün hizmetler dâhil, oteldeki ektra oda harcamaları ve diğer ekstra harcamalar hariçtir. Ayrıca organizasyona İstanbul dışından katılacak üyelerimizin iç hat uçuşları ve yurt dışı çıkış pul bedelleri kendileri tarafından karşılanacaktır.

Ekonomi Bakanlığı'nca otel, uçak ve transfer bedellerinin %50'si karşılanacağı tebliğ kapsamında öngörülmektedir.

Söz konusu heyete katılmak isteyen ihracatçı ve iş adamlarımızın, 2.600 €'luk katılım payını aşağıda yer alan hesap numarasına yatırmaları ve orijinal dekontla birlikte ek'te yer alan İngilizce Kayıt Formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurarak, aşağıda iletişim bilgileri yer alan Genel Sekreterliğimize en geç 07 Aralık 2012 Perşembe Günü Mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Fuarlar,Tanıtım ve Dış İlişkiler Şubesi

 

İSTANBUL AĞAÇ MAMULLERİ VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
Vakıfbank Şirinevler Şubesi
EUR HESAP NO: 00158 0480 1276 8389
IBAN NO: TR90 0001 5001 5804 8012 7683 89

 

Her türlü bilgi için iletişim:
İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği
Fuarlar, Tanıtım ve Dış İlişkiler Şubesi:
Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi
C Blok 34196 Yenibosna/İstanbul
Kutay Oktay : 0212 454 05 00
                      0212 454 07 57
Faks : 0212 454 05 01 - 02
E-mail : fuar@iib.org.tr , koktay@iib.org.tr
İnternet adresi : www.iib.org.tr

 

Ek:
Kayıt Formu

 

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Company Profile.xls 27,50 KB İndir