Türkçe

Fas'a Yönelik Sektörel Ticaret Heyeti İçin Katalog Toplanması

Sirküler Tarih/No: 30.01.2013/100

Sayı

: ARGUYG2/1146

İstanbul,29.01.2013

 

GEMİ VE YAT İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Daha önce de duyurulduğu gibi Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Projesi (UR-GE) kapsamında Fas'a yönelik olarak 12-16 Şubat tarihleri arasında Sektörel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir. Sektörel Ticaret Heyeti Kazablanka ve Agadir şehirlerinden oluşan iki ayaktan oluşmaktadır.

Heyetin Agadir ayağında Salon Halieutis Fuarı'nda Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği adına bir Info Stand kiralanmıştır. URGE projesine dahil olup ticaret heyetine katılan firmalarımız Faslı firmalarla önceden ayarlanmış ikili görüşmelerini 14 Şubat 2013 tarihinde bu stantta gerçekleştirecek olup kendi broşür ve tanıtıcı materyallerin muhataplarına takdim edeceklerdir. İnfo standımız fuar süresince (13-17 Şubat 2013) arasında açık kalacak olup, ticaret heyetine katılamayan üyelerimizin tanıtım materyalleri de dağıtılabilecektir.

Salon Halieutis Fuarı'na Fas ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere çeşitli ülkeden ziyaretçi beklenmektedir. Ticaret heyetine katılamayan üyelerimiz makul sayıdaki (en fala 3 kğ) tanıtım materyallerini (ince broşür veya CD, vb) en geç 5 Şubat Salı mesai saati bitimine kadar elimizde olacak şekilde Birliğimize ulaştırmaları halinde, bunlar potansiyel müşterilerin dikkatlerine sunulacaktır.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
AB ve Gemi Birliği Koordinasyon Şubesi

 

Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Adresi:
Dış Ticaret Kompleksi C Blok Çobançeşme Mevkii
34196 Yenibosna, Bahçelievler - İstanbul
Telefon : 0212 4540523
E-posta : gemi@iib.org.tr