Türkçe

Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği ile EXIMBANK Buluşması

Sirküler Tarih/No: 13.02.2013/145

Sayı

: ARGUYG2/1699

İstanbul,13.02.2013

 

GEMİ VE YAT İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Malumları olduğu üzere, Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu'nun yoğun girişimleri neticesinde TürkEximbank üst yönetimi ve sektördeki diğer kurum ve kuruluşların bir araya gelerek sektörümüzün Eximbank ile buluşmasını sağlayan bir toplantı organize edilmiştir.

19 Şubat Salı günü saat 14:30'da gerçekleştirilecek toplantı sektörün önemli paydaşlarının Tuzla'da yerleşik olması nedeniyle Birliğimiz hizmet binası Dış Ticaret Kompleksi yerine, GİSBİR (Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği) Merkez Ofisi'nde yapılacaktır.

TürkEximbank Genel Müdürü Sayın Hayrettin KAPLAN ile Genel Müdür Yardımcıları Sayın Mesut GÜRSOY ve Sayın Cenan AYKUT katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan bahse konu toplantıya, Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulunun yanı sıra başta İMEAK Deniz Ticaret Odası, Gemi Sanayicileri Derneği (GESAD) ve Antalya Serbest Bölgesi (ASBAŞ) gibi sektörün diğer önemli paydaşlarından da katılım sağlanacaktır.

Söz konusu toplantıya kredi kullanan taraflar olarak üyelerimizin katılım göstermesi ayrıca önem arz etmektedir. Şirketinizi temsilen katılım gösterecek kişinin adı-soyadı, şirket içerisindeki görevi ve e-posta adreslerini içeren katılım teyit bildiriminizin 14 Şubat 2013 tarihine kadar gemi@iib.org.tr adresine iletilmesi hususu bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
AB ve Gemi Birliği Koordinasyon Şubesi

 

GİSBİR Adres:
Postane Mah. Çınarlı Sok. No:34 Tuzla/İstanbul
Telefon: (0216) 446 06 80