Türkçe

Güney Afrika Mobilya Sektörel Ticaret Heyeti

Sirküler Tarih/No:01.06.2023/416

Sayı

:155-2188

İstanbul,31.05.2023

İSTANBUL MOBİLYA KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ege Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği'nden alınan bir yazıda ,Ticaret Bakanlığından onay alınması durumunda 02-05 Ağustos 2023 tarihleri arasında, Johannesburg- Güney Afrika Cumhuriyeti'ne Mobilya sektörüne yönelik Güney Afrika Sektörel Ticaret Heyeti düzenleneceği iletilmiştir.

Ticaret heyeti programı dahilinde, mobilya ithalatçı, toptancı ve distribütör firmaları ile katılımcı şirketler arasında ikili iş görüşmelerinin düzenlenmesi ve heyet ile eş zamanlı tarihlerde gerçekleştirilecek "Decorex Fuarına” ziyaret gerçekleştirilmesi planlanmakta olduğu bildirilmiştir. Planlanan taslak program ve Sektörel Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı (EK A-1) ekte iletilmektedir.

Ticaret heyeti programına katılmak isteyen şirketlerin en geç 6 Haziran 2023 Salı günü saat 17:30'a kadar ekte yer alan katılımcı şirket talep yazısını her katılımcı kişi için ayrı olacak şekilde, şirketi temsile yetkili kişilerce kaşe ve imzalı olarak agac@eib.org.tr adresine göndermeleri gerektiği aktarılmıştır. Başvuru formu, heyet taslak programı ve program detayları ekte paylaşılmaktadır.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi

Ek: 1- Başvuru Formu
      2- Taslak Program
      3- EİB Sirküler

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
afrika basvuru formu.pdf 653,37 KB İndir
afrika taslak program.pdf 365,49 KB İndir
eib sirku.pdf 374,01 KB İndir