Türkçe

İhracata Yeni Başlayan Firmalar İçin Uluslararası Ticaret Pilot Eğitimleri

Sirküler Tarih/No: 12.06.2012/542

Sayı

: ARGUYG2/6850

İstanbul,12.06.2012

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği olarak, Avrupa Birliği Mesleki Eğitim Programı olan Leonardo da Vinci Programı kapsamında bir Yenilik Transferi projesi yürütmekteyiz. Avrupa Birliği üyesi ülkelerden ve ülkemizden ortaklarla bir konsorsiyum halinde yürütülmekte olan "InTeLS-TR - KOBİ'ler için Uluslararası Ticaret Konusunda E-Öğrenme Platformu Projesi”nin amacı, hedef kitleyi uluslararası ticaretle ilgili konular hakkında eğitmek ve uluslararası alanda ticaret yapmak isteyenlere ışık tutmaktır.

InTeLS-TR Projesi kapsamında KOBİ'lerin uluslararası ticaret uygulamalarını kullanma kapasitelerini geliştirmek amacıyla bir uluslararası ticaret simülasyonu olan "İhracat Oyunu” ülkemiz uygulamaları ile uyumlaştırılarak İngiltere'den transfer edilmiş olup, ayrıca "Dış Ticaret Rehberi” adlı E-Kitap ve "Dış Ticaret Eğitimi” başlıklı bir Animasyonlu Anlatım hazırlanmıştır.

InTeLS-TR Projesi kapsamında hazırlanmış olan söz konusu e-öğrenme materyallerinin tanıtılması amacıyla İstanbul'da iki pilot eğitim düzenlenmesi planlanmaktadır. İlk Pilot Eğitim 27 Haziran 2012 tarihinde İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nde; ikinci pilot eğitim 5 Temmuz 2012 tarihinde Yeditepe Üniversitesi'nde gerçekleştirilecektir. Ücretsiz olarak düzenlenecek pilot eğitimlere ilişkin programlar EK 1 ve EK 2'de yer almaktadır.

Bu itibarla, bahse konu eğitimlerden katılmak istediğinizi/istediklerinizi işaretleyerek 21 Haziran 2012 Perşembe gününe kadar ab@iib.org.tr e-posta adresine veya 0 212 454 08 08 numaralı faksa iletmeniz hususu bilgilerinize sunulur.

Saygılarımla,


Dr. Yasemin DEMİRDAĞ
Genel Sekreter

 

Katılımcı İsmi:

Kurum:

I. Pilot Eğitime (İstanbul İhracatçı Birlikleri) katılmak istiyorum   (      ) 

II. Pilot Eğitime (Yeditepe Üniversitesi) katılmak istiyorum         (      )

 

EK 1: I. Pilot Eğitim Programı (İstanbul İhracatçı Birlikleri)
EK 2: II. Pilot Eğitim Programı (Yeditepe Üniversitesi)

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
1. Pilot Egitimi.docx 38,63 KB İndir
2. Pilot Egitimi.docx 38,60 KB İndir