Türkçe

İhracatta Yaşanan Sorunlar

Sirküler Tarih/No: 04.09.2012/791

Sayı

: ARGUYG3/9666

İstanbul,04.09.2012

 

İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği olarak sektörün genelini ilgilendiren sorunları belirleyerek bu sorunlara hızlı ve etkin çözümler sunabilmek amacıyla siz değerli üyelerimizle doğrudan iletişim halinde olmanın daha sağlıklı olacağı kanaatindeyiz. Bu çerçevede, üye firmalarımızın ihracat sırasında yaşadıkları problemleri periyodik olarak Birliğimiz yetkililerine iletmeleri, ortak sorunların belirlenmesinde ve çözüm amacıyla sektörün birlikte hareket etmesinde etkili olacaktır.

Yaşanan sorunların birliğimize ulaşmasını takiben ilgili birimlerimizce gerekli kurumlarla iletişime geçilerek sektörün bütününe fayda sağlayacak kalıcı çözümler üretilmesi amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda, siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmemiz için ek'te yer alan "İhracatta Yaşanan Sorunlara İlişkin Form”'un firmanızca doldurarak 12 Eylül 2012 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar koordinasyon3@iib.org.tr adresine e.posta olarak gönderilmesi yeterli olacaktır.

Bilgilerine sunulur.

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Hububat-Fındık-Kuru Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi

 

EK: İhracatta Yaşanan Sorunlara İlişkin Form (1 sayfa)

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Form.doc 33,50 KB İndir