Türkçe

İnovasyon Haftası

Sirküler Tarih/No: 03.12.2012/1056

Sayı

: ARGUYG1/13238

İstanbul,03.12.2012

 

İSTANBUL SU ÜRÜNLERİ VE HAYVANSAL MAMULLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

2023 yılı 500 milyar dolar ihracat hedefine ulaşılabilmesi, ihracat ve inovasyon bilincinin artırılması amaçlarıyla, Türkiye İhracatçıları Meclisi ev sahipliğinde 6-7-8 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde "Türkiye İnovasyon Haftası” etkinlikleri düzenlenecektir.

Türkiye İnovasyon Haftası ile 500 milyar dolar ihracata ulaşmak için yeni teknoloji ve üretim süreçlerinin daha kapsamlı tanıtımı ve üniversite- sanayi işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla İhracatçı Birliklerimiz tarafından düzenlenen ARGE proje pazarları ve Tasarım yarışmaları finalistleri ile üniversite öğrencileri ve akademisyenlerin ARGE ve inovasyona dayalı yüzlerce projesi sergilenecektir. ARGE merkezleri, teknoparklar, bilim merkezleri ve üniversitelerin katılımları ile ilgili tüm ARGE ve İnovasyon paydaşlarının tek bir platformda buluşmaları sağlanacaktır. Ayrıca, anılan haftada İnovasyon, tasarım ve ARGE alanında dünyaca ünlü konuşmacıların yanında, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan başta olmak üzere, kamu ve iş dünyasından üst düzey katılım sağlanacaktır.

Etkinliğe tüm üyelerimiz ücretsiz olarak katılabilecek olup, aşağıdaki link üzerinden gerekli kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Herkese iyi haftalar dileklerimle, konuyu bilgilerinize sunarım.

http://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/rezervasyon.php

Saygılarımla

Ahmet Sagun
İstanbul Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller
Yönetim Kurulu Başkanı