Türkçe

Japonya AEON VIP Alım Heyeti Programı

Sirküler Tarih/No: 27.01.2014/59

Sayı

: ARGUYG1/889

İstanbul,27.01.2014

 

İSTANBUL SU ÜRÜNLERİ VE HAYVANSAL MAMULLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonunda Birliğimiz ortak çalışması ile Ülkemiz ve Dünya'nın Balıkçılık hedef pazarlarından biri olan Japonya'ya yönelik ihracat çalışmaları kapsamında Japon AEON firması ülkemize davet edilmiştir. Japonya'nın en önemli gıda ithalatçıları yer alan AEON firması yıllık 2013 yılında 125 Milyar Usd ithalat gerçekleştirmiştir.

10-11 Şubat 2014 tarihleri arasında ülkemizi ziyaret edecek olan AEON firması yetkilileri aşağıdaki program çerçevesinde İstanbul ve İzmir'de sektör firmalarımız ile görüşme gerçekleştireceklerdir.

Alım Heyeti programı çerçevesinde, AEON firması ile sektör firmalarımızın birebir görüşme imkânı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu ikili iş görüşmeleri düzenlenecektir. Programa iştirak etmek isteyen firmalarımızın müracaat için ek'te belirlenen program çerçevesinde görüşmek istedikleri tarih ve yer uygunluğu dâhilinde, ek'te İstanbul Su Ürünleri Ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği VIP AEON Alım Heyeti Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak, 3 Şubat 2014 Pazartesi mesai bitimine kadar Birliğimizin koordinasyon1@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Ağaç-Su Ürünleri-Yaş Meyve-Gemi Birlikleri Koordinasyon Şubesi

 

Ek:
1 - Program (1 sayfa)
2 - Başvuru Fomu (1 sayfa)

 

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
BasvuruFormu.docx 11,84 KB İndir
Program.docx 10,64 KB İndir