Türkçe

Kanada Sektörel Ticaret Heyeti Programı

Sirküler Tarih/No: 22.02.2017/141

Sayı

: UYG1/1508

İstanbul,21.02.2017

 

İSTANBUL MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde 24 - 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Toronto / KANADA'ya yönelik "Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri Sektörel Ticaret Heyeti” programı yeterli sayıda katılımcı olması durumunda organize edilecektir.

Söz konusu sektörün tanıtılması amacıyla düzenlenecek Sektörel Ticaret Heyeti Programı kapsamında, Türk ve Kanadalı işadamları arasında ikili iş görüşmeleri yapılması, firma-tesis ziyareti, Kanada Mobilya Fuarı ziyareti, resmi ve konu ile ilgili kurum kuruluşların ziyaret edilmesi planlanmaktadır.

Para-Kredi ve Koordinasyon Kurulu'nun 2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliğ kapsamında Sektörel Ticaret Heyeti programlarına ilişkin ulaşım ve konaklama giderlerinin %50'si desteklenmektedir. (şirket başına en fazla 2 kişiye ait ekonomi sınıfı uçak biletinin %50'si ve yine şirket başına günlük 300 ABD Dolarını geçmemek kaydıyla konaklama (oda+kahvaltı) giderlerinin %50'si desteklenir.) Bu çerçevede; 2011/1 sayılı tebliğ kapsamında hak edilecek olan teşviklerin düşülmesi neticesinde firma başına düşen katılım payı 1.400.-Usd . (tek kişilik odada kişi başı) Katılım payına dahil hizmetler: uçak bileti, otelde 3 gece konaklama (oda+kahvaltı), yerel firmalarla ikili iş görüşmeleri, tercümanlık hizmetleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri ve ikili iş görüşmeleri için gerekli olan bütün hizmetlerdir.

Katılım payına dahil olmayan hizmetler: oteldeki ekstra oda harcamaları ve diğer ekstra harcamalardır. Bu bağlamda ekte yer alan formlar söz konusu Programa katılmak isteyen üyelerimizce doldurularak aşağıda verilen banka hesap numarasına "Kanada - Mobilya, Kağıt ve Orman Sektörel Ticaret Heyeti Programı Katılım Payı” yazdırarak 1.400.-Usd katılım ücretini yatırmaları ve dekontu formlar ile birlikte en geç 24 Şubat 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar oaibpr@oaib.org.tr adresli elektronik posta hesabına göndermeleri gerekmektedir. (Başvuru sonrası katılımdan vazgeçilmesi halinde katılım payının otel/ulaşım vb. ön ödemelerden doğan kısmı geri ödenemeyecektir.)

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya-Yaş Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi

 

Hesap No : Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri-İş Bankası-Köroğlu Şb.
IBAN No USD : TR33 0006 4000 0024 2340 4197 25

Ek 1 : Taslak Heyet Programı
Ek-C-2 : Katılımcı Şirket Bilgi
Ek C-3 : Katılımcı Şirket Talep Yazısı
Ek C-4 : Taahhütname

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Kanada_KatilimciSirketBilgiFormu.pdf 260,32 KB İndir
Kanada_KatilimciSirketTalepYazisi.pdf 356,42 KB İndir
Kanada_Taahhutname.pdf 358,39 KB İndir
Kanada_TaslakProgram.pdf 292,05 KB İndir