Türkçe

Küresel Rakabette Türkiye Mobilyası Çalıştayı ve Gala Daveti

Sirküler Tarih/No: 10.03.2017/197

Sayı

: UYG1/2073

İstanbul,10.03.2017

 

İSTANBUL MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Son yıllarda yaşadığı büyük gelişmeler ve yakaladığı başarılı ihracat ivmesi ile Türkiye için önemli bir sektör haline gelmeyi başaran Mobilya Sektörü, 2023 hedefleri doğrultusunda her geçen gün gerek üretim, gerekse ihracat potansiyelini artırmaktadır.

Sektörün ulusal ve uluslararası gelişimine katkıda bulunmak amacıyla, İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (İİB), Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (OAİB), Ege Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (EİB) ve Akdeniz Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (AKİB) olarak, ülke sathına yayılmış "KÜRESEL REKABETTE TÜRKİYE MOBİLYASI Çalıştay ve Gala Programları serisini başlatmış bulunmaktayız.

"KÜRESEL REKABETTE TÜRKİYE MOBİLYASI” Bölgesel Nitelikli Çalıştaylarının birincisi 02 Mart 2017 tarihinde İzmir'de geniş katılım ve başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Bu sefer bölgesel nitelikli "KÜRESEL REKABETTE TÜRKİYE MOBİLYASI” Çalıştayı ve Gala Programının ikicisini, 01 Nisan 2017 Cumartesi günü Ankara Ticaret Merkezi (ATO) Congresium Kongre Merkezinde, Ankara Mobilya Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Söz konusu programa T.C. Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal'ın da katılımları beklenmektedir.

Bu minvalde, "Küresel Rekabette Türkiye Mobilyası” çalıştayına üyelerimiz davetli olup, katılımları ile onurlandırmanız beklenmektedir.

Bilgileri ve gereği rica olunur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi

 

YER : Ankara Ticaret Merkezi (ATO)  Congresium Kongre Merkezinde
TARİH : 01 NİSAN 2017 Cumartesi
LCV : 0212 224 27 43 / ufuk.akbal@phdstrategy.com

 

EK: Program (1 sayfa)

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
KureselRekabetteTurkiyeMobilyasiCalistayProgrami_10.3.2017.pdf 256,60 KB İndir