Türkçe

Macfrut 2019 - Meyve ve Sebze Fuarı

Sirküler Tarih/No: 02.04.2019/190

Sayı

: 30-02148

İstanbul,01.04.2019

 

İSTANBUL YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

İzmir İtalyan Ticaret Odasından alınan yazıda; MACFRUT fuarının, meyve ve sebze sanayisi ve profesyonelleri için uluslararası bir referans noktası olarak öne çıktığı, meyve - sebze sektörünün tüm bölümlerini kapsamakta olan fuarın 34.'sünün Rimini Expo Center'da gerçekleştirileceği, profesyonel meyve ve sebze firmaları için spesifik gelecek odaklı bir etkinlik vurgulanmaktadır.

İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından 08 - 10 Mayıs 2019 tarihlerinde Cesena Fuarcılık tarafından Rimini' de düzenlenecek olan "MACFRUT 2019 Meyve ve Sebze Profesyonel Fuarı” na ziyaretçi heyeti organize edilecek olup, heyete katılım 10 firma ile sınırlı olacağı bildirilmektedir. Bu kapsamda firma yetkilileri, fuarı ziyaret edecek, katılımcı ve ziyaretçi İtalyan ve yabancı firmalarla ikili görüşmeler gerçekleştireceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen firmaların; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOk6XB7J83ylow4GO97NVjHe8PiLiHc-9ka3_-1sioJjm_KQ/viewform adresini tıklayarak başvuru formunu İngilizce doldurmaları ve en geç 05 Nisan 2019 Cuma günü saat: 18:00'e kadar iletmeleri gerekmektedir.

Başvurular, evrak geliş sırasına göre Cesena Fuarcılık tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak bildirilecektir. Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar web sitesini ziyaret edebilir, (http://www.macfrut.com/en/ ) ekte yer alan fuar broşürü inceleyebilirsiniz.

Bilgileri ve gereği rica olunur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Yaş Meyve Birliği Koordinasyon Şubesi

 

KATILIM DÜŞÜNEN HER FİRMADAN BİR YETKİLİNİN;
Rimini' deki 3 gece konaklamaları,
Bologna havaalanı/ Otel/ havaalanı transferleri,
Otel/fuar alanı/otel transferleri,
İkili görüşmeler ve
Fuara ücretsiz girişi karşılanacaktır.

Heyete İzmir İtalyan Ticaret Odası'ndan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.

Organizasyona katılım ücreti 100 Euro'dur.

SEKTÖRLER
Tohum, Gübre, Ekin Teknolojileri, Yetiştiricilik, Üretim, Ticaret ve Perakende, İşleme Makineleri, Ambalajlama -Paketleme Makineleri ve Malzemeleri, IV GAMMA Taze Kesilmiş Ürünler, Kuru Meyve, Lojistik ve Hizmetler.

Macfrut'a (http://www.macfrut.com/en/ ) 2018 yılında, 1100 firma stand ile katılım göstermiş ve yüzde 25'i yabancı olmak üzere 43.000 kişi fuarı ziyaret etmiştir.

Youtube : www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=RxrdaJs4yoE

EK: Fuar Broşürü (6 sayfa)

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
brochure_macfrut_2019_2.4.2019.pdf 3.721,54 KB İndir