Türkçe

Mersin Narenciye Alım Heyeti

Sirküler Tarih/No: 16.11.2012/1010

Sayı

: ARGUYG1/12477

İstanbul,16.11.2012

 

İSTANBUL YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE
SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ kapsamında, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri organizasyonunda "NARENCİYE ALIM HEYETİ” gerçekleştirilecektir. Söz konusu heyete İran, Beyaz Rusya, Finlandiya ve Polonya'dan toplam 11 ithalatçı firma katılmaktadır. (Ek-2 / Yabancı firma listesine "Konu ile ilgili Dosyalar” kısmından ulaşabilirsiniz.)

Yabancı firma yetkilileri ile ikili görüşmeler 16 Kasım 2012, 13.00-16.00 saatleri arasında Mersin'de (Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği hizmet binası) yapılacak olup, katılım ücretsizdir. (İKİLİ GÖRÜŞMELERİN YAPILACAĞI ADRES: AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ / Limonluk Mah. 36. C. No:4 33120 Yenişehir MERSİN)

Katılmak isteyen firmaların başvuru formunu doldurarak tarim@akib.org.tr e-posta adresine gönderilmeleri rica olunur. (Ek-1 / Başvuru formuna "Konu ile ilgili Dosyalar” kısmından ulaşabilirsiniz.)

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Ağaç-Su Ürünleri-Yaş Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi

 

Not: Alım Heyeti listesinde yer alan firmalar sirküler yayım tarihine kadar geleceğini teyit eden firmalardır. Daha sonra, heyete yeni firmalar ilave olabileceği gibi, bazı firmalar da gelişlerini iptal edebilirler. Güncel liste www.akib.org.tr ana sayfasından takip edilebilir.

 

Ek:
1 - Başvuru Formu
2 - Firma Listesi

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
BasvuruFormu.pdf 146,90 KB İndir
FirmaListesi.pdf 171,83 KB İndir