Türkçe

Mobilya İmalatı Sanayi Sektör Raporu Tanıtım Toplantısı

Sirküler Tarih/No: 31.03.2015/259

Sayı

: EGT/2955

İstanbul,31.03.2015

 

İSTANBUL MOBİLYA KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

İstanbul Ticaret Odası'nın "Mobilya İmalatı Sanayi Sektör Raporu Tanıtım Toplantısı”na ilişkin duyuru Aşağıda bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi"İstanbul Sanayi Odası'nın hazırladığı Mobilya İmalatı Sanayi Sektör Raporu, 39. Grup Ofis Mobilyaları Sanayii ve 40. Grup Ahşap Mobilya Sanayii Meslek Komiteleri üyelerinin yanı sıra ilgili sektörel sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin ve sektör uzmanlarının katkı ve katılımlarıyla sonuçlandırılmıştır.

Söz konusu rapor, 1 Nisan 2015 Çarşamba günü, saat 09.30'da İSO Odakule 1. Kat Meclis Toplantı Salonu'nda ilgili Meslek Komitesi üyelerinin yanı sıra kamu kurumlarından, sektörel dernek ve kuruluşlardan temsilcilerin, akademisyenlerin ve sektörde faaliyet gösteren üye firmaların davetli oldukları bir tanıtım toplantısıyla kamuoyuna açıklanacaktır. Toplantıda, raporun tanıtımının ardından Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç'in de konuşmacı olarak yer alacağı ve mobilya İmalatı sanayi sektörünün dünyada ve ülkemizde geleceğinin tartışılacağı bir panel de gerçekleştirilecektir.

Program detayları aşağıda yer alan İSO Mobilya İmalatı Sanayi sektör raporu tanıtım toplantısını katılımınız için ilgilerinize sunuyoruz.”

PROGRAM

09.30 - 10.00

Kayıt

10.00 - 10.10

Açılış Konuşması

Sadık Ayhan Saruhan, İSO Yönetim Kurulu Üyesi

10.10 - 10.30

Mobilya İmalatı Sektör Raporu Tanıtımı

Can Fuat Gürlesel, İSO Danışmanı

10.30 - 12.00

Panel: Dünyada ve Türkiye'de Mobilya Sektörünün Geleceği

Moderatör: Can Fuat Gürlesel, İSO Danışmanı

Panelistler:

Aydın Aslandağ, İSO 39. Grup Ofis Mobilyaları Sanayii Meslek Komitesi Başkanı

İbrahim Yazıcı, İSO 40. Grup Ahşap Mobilya Sanayii Meslek Komitesi Başkanı

Ahmet Güleç, Mobilya Sanayicileri ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Yönetim Kurulu Başkanı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı temsilcisi

12.00 - 12.30

Soru-Cevap

Detaylı bilgi ve katılım teyitleriniz için: İstanbul Sanayi Odası'nınhttp://www.iso.org.tr/seminer adresinde yer alan "Mobilya İmalatı Sanayi Sektör Raporu Tanıtım Toplantısı” seçilerek kayıt yaptırılması veya İlhan Uz (İSO Ekonomik Araştırmalar Şubesi Uzman Yardımcısı, Tel. (212) 252 29 00 / 184, iuz@iso.org.tr) ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.