Türkçe

Modeko 2017 Fuarı Alım Heyeti Programı

Sirküler Tarih/No: 28.02.2017/155

Sayı

: UYG1/1729

İstanbul,28.02.2017

 

İSTANBUL MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nden alınan yazıda; Ekonomi Bakanlığı'nın tanıtım faaliyetleri kapsamında, potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, müşterek yatırım imkanları için gerekli ortamın yaratılması amacıyla Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde MODEKO 2017, 28. İzmir Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı'na yönelik olarak bir alım heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Kolombiya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk ve Irak'ta yerleşik ithalatçılardan oluşacak heyet, anılan fuarı ziyaret etmek, imalatçı / ihracatçı firmalarımız ile ikili görüşmelerde bulunmak ve tesis ziyaretleri gerçekleştirmek üzere İzmir'i ziyaret edeceklerdir.

Söz konusu organizasyona iştirak edecek ve şu ana kadar Birliğimize ulaşan ithalatçı firmaların bilgileri ve ilgilendikleri ürün grupları ekte sunulmuştur.

Alım heyeti ile ikili görüşmeler, 01 Mart 2017 Çarşamba günü 14:00-18:00 saatleri arasında ve 02 Mart 2017 Perşembe günü 10:30-13:00 saatleri Fuar İzmir-B Holü Hosted Buyer alanında yapılacaktır.

Bu itibarla, bahse konu alım heyeti ile ilgilenen ve ithalatçı firmalarla 01 Mart 2017 ve 02 Mart 2017 tarihlerinde (2 Mart 2017 günü için link ile açılacak sistemde üstte yer alan sonraki gün butonuna tıklanması gerekmektedir) ikili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden firmaların aşağıdaki linkte yer alan formu doldurmak suretiyle en geç 28 Şubat 2017 Salı günü saat 17:00'a kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurup, rezervasyonu sonlandır tuşuna basıldığında firmaların randevu saatleri ekrana gelecektir. Ekrandaki randevu saatlerinin çıktısının alınması ve randevu saatinden en az 10 dakika önce görüşme alanına gelinmesi gerekmektedir.

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nce randevularınıza ilişkin ayrıca bir bilgilendirme mesajı gönderilmeyeceği ayrıca bilgilendirilmiştir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi

 

EK: Firma Listesi (1 sayfa)

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
ModekoAlimHeyeti_Firmalar.pdf 503,69 KB İndir