Türkçe

Ruanda-Kigali İş Adamları Heyeti

Sirküler Tarih/No:26.11.2013/871
Sayı :  EGT/11455                                                                                                                                 İstanbul,26/11/2013

 

İSTANBUL AĞAÇ MAMULLERİ VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreterliği'nden alınan 18.11.2013 tarih ve 2283 sayılı yazıda;

Türk Hava Yolları, Ruanda'nın başkenti olan Kigali'ye yeni hat açmış ve uçuşlara başlamıştır. Bu vesile ile THY ile yapılan protokol çerçevesinde azami 15 iş adamımız ile birlikte 09 Aralık - 12 Aralık 2013 tarihleri arasında Kigali'ye yönelik iş adamları heyeti gerçekleştirilecektir.

İş adamları heyetine; savunma ve havacılık sanayii, hububat, bakliyat, yağlı tohumlar ve mamulleri, ağaç mamulleri ve orman ürünleri, demir-çelik, çimento, otomotiv yan sanayii, beyaz eşya (elektronik), sabun (kimya), kablo (elektrik) sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görülmektedir.

Bu çerçevede heyete katılmak isteyen firmaların http://www.tim.org.tr/'de yer alan başvuru formunu (http://goo.gl/R4Hflk) eksiksiz doldurarak elektronik ortamda, en geç 2 Aralık 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları, organizasyon kapsamındaki uçak bileti, ikili görüşmeler ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Iban No : TR93 0001 5001 5804 8000 9634 35), Swift Kodu: TVBATR2A Avro hesabı'na 1.250.- Avro avans (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları ve ilgili banka dekontunu melikeemiroglu@tim.org.tr e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken hususlar ve heyet taslak programı ekte yer almaktadır.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ  GENEL SEKRETERLİĞİ
Egitim İletişim Uygulama Şubesi

 

Ek:

 Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve     Heyet Taslak Programı (4 sayfa)

 


                                                                                                                           

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Dikkat Edilmesi Gereken hususlar- Heyet Taslak Programi.pdf 1.916,56 KB İndir