Türkçe

Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Fiziki Ticaret Heyeti

Sirküler Tarih/No: 22.08.2022/518

Sayı

: 1083-3810

İstanbul,22.08.2022

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)'nden alınan bir yazıda; Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Rustam MINNIHANOV'un daveti, T.C. Ticaret Bakanlığı, koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 25-27 Eylül 2022 tarihleri arasında Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti'ne yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirileceğinden bahisle, Kazan şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığının davet edeceği iş insanlarıyla görüşmelerin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarihin 29 Ağustos 2022 Pazartesi günü mesai bitimi olduğu; bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/republic-of-tatarstan-russian-federation-2022/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması gerektiği, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 24.000-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.

Heyete katılımın, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının TİM'e ulaştırılmasıyla kesinleşeceği ifade edilmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

EK: Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Ticaret Heyeti Taslak Programı (2 Sayfa)

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
RF Tataristan_Ticaret Heyeti.pdf 595,13 KB İndir