Türkçe

ŞİLİ SOPRODI S.A - İHBİR - Online İkili İş Görüşmeleri Organizasyonu

Sirküler Tarih/No:15.06.2021/404

Sayı

:37-921

İstanbul,15.06.2021

İSTANBUL HUBUBAT, BAKLİYAT, YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

ŞİLİ'NİN EN PRESTİJLİ İTHALATÇILARINDAN

‘ SOPRODI S.A.' FİRMASI İHBİR ORGANİZASYONU İLE SANAL ORTAMDA ÜYELERLE BULUŞUYOR…

Sayın Üyemiz,

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR) organizasyonuyla, 18 Haziran 2021 tarihinde Şili'nin en prestijli ithalatçılarından ‘SOPRODI S.A '' firmasının yetkililerinin katılımı ile, Zoom Meeting Platformu ile bir Online Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.

Bahse konu ikili görüşmeler, genel gıda ürünlerinde (un, makarna, ayçiçek yağı, mısır nişastası, diğer gıda ürünleri vb.), 18 Haziran 2021 Cuma tarihinde, ülkelerarası saat farkı nedeniyle TR saati ile 17:00 - 19:00 saatleri arasında, siz değerli üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilecektir. İkili iş görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecek ve heyete katılım belirtilen saatler arasında kontenjanla sınırlı olacaktır. İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen üyelerimizin EK' de yer alan ‘Online Alım Heyeti katılım formu'nu doldurarak,ürün görsellerinin yer aldığı firma kataloğu ile birlikte, en geç 16 Haziran 2021 Çarşamba günü saat: 16:00'ya kadar Birliğimizin hububat@iib.org.tre-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

*Programa katılım İhbir üyeleri ile kontenjan dahilinde sınırlıdır. Görüşmelere iştirak edecek firmaların, verilen randevu saatlerine azami dikkat ederek; görüşmelere, firmalarına ait dokümanları (katalog, broşür, numune ürün görselleri vb.) yanlarında hazır bulundurarak toplantıya katılmaları önemle duyurulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi

Ayrıntılı Bilgi İçin İrtibat:

Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi - İHBİR - hububat@iib.org.tr

Tel: 0212 454 05 00 - D: 2263/1538

EK: Form

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Heyet Basvuru Formu.xlsx 9,93 KB İndir