Türkçe

ŞİLİ VE ARJANTİN - İHBİR - Online İkili İş Görüşmeleri Organizasyonu

Sirküler Tarih/No:23.03.2021/238

İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

ARJANTİN VE ŞİLİ'NİN EN PRESTİJLİ FİRMALARINDAN ‘'Halal Approval South America S.A ve Importadora Y Commercializadora El Arca Limitada''

İHBİR ORGANİZASYONU İLE SANAL ORTAMDA ÜYELERLE BULUŞUYOR…

Sayın Üyemiz,

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR) organizasyonuyla, 25 Mart 2021 tarihinde Arjantin ve Şili 'nin en prestijli gıda firmalarından ‘'The Halal Approval South America S.A ve Importadora Y Commercializadora El Arca Limitada'' firmasının üst düzey satınalma yetkililerinin katılımı ile, Zoom Meeting Platformu ile bir Sanal Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.

Bahse konu ikili görüşmeler, genel gıda ürünlerinde (şekerleme, çikolata, bisküvi, atıştırmalık ürünler, gofret, makarna, Ayçiçek yağı ve tüm helal ürünler, vb.), 25 Mart 2021 Perşembe tarihinde, ülkelerarası saat farkı nedeniyle 16:00 - 19:00 saatleri arasında, siz değerli üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilecektir. İkili iş görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecek ve heyete katılım kontenjanla sınırlı olacaktır. İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen üyelerimizin EK' de yer alan ‘Sanal Alım Heyeti katılım formu'nu doldurarak,ürün görsellerinin yer aldığı firma kataloğu ile birlikte, en geç 24 Mart 2021 Çarşamba günü saat:15.00'e kadar Birliğimizin hububat@iib.org.tre-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

*Programa katılım İhbir üyeleri ile kontenjan dahilinde sınırlıdır. Görüşmelere iştirak edecek firmaların, verilen randevu saatlerine azami dikkat ederek; görüşmelere, firmalarına ait dokümanları (katalog, broşür, numune ürün görselleri vb.) yanlarında hazır bulundurarak toplantıya katılmaları önemle duyurulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi

Ayrıntılı Bilgi İçin İrtibat:

Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi - İHBİR - hububat@iib.org.tr

Tel: 0212 454 05 00 - D: 2263/1538

EK: Başvuru Formu

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Basvuru Formu.xlsx 9,96 KB İndir