Türkçe

Su Ürünleri Fotoğraf Yarışması

Sirküler Tarih/No:13.11.2019/625

Sayı

:529-06612

İstanbul,12.11.2019

İSTANBUL SU ÜRÜNLERİ VE HAYVANSAL MAMULLERİHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ege İhracatçı Birlikleri'nden alınan yazılarında; ülkemizde önemli bir geçim kaynağı olan balıkçılığın tanıtılmasına ve gelişmesine katkı sağlamak, balıkçılığın yaygınlaşması ile balık üretimi ve tüketimi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği tarafından "Balıkçılık Fotoğraf Yarışması” projesinin başlatıldığı belirtilmiştir.

Ayrıca yarışmanın sosyal medya üzerinden yürütüldüğü, yarışmacı yaş sınırının olmadığı ve katılımın ücretsiz olduğu hususlarına değinilmiştir. Konu itibariyle, Türk Balıkçılığında özellikle alabalık, levrek ve çipura çeşitlerini kapsayan yarışmanın detaylarının bulunduğu şartname ve konuyla ilgili reklam afişi ekte yer almaktadır.

1 Şubat 2020 tarihinde son bulacak fotoğraf yarışması sonucunda ilk üçe giren yarışmacılara ödül olarak hediye çeki verilecek olup, yarışma detayları ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ile Ege İhracatçı Birlikleri'nin yaptığı anlaşma çerçevesinde yarışmada değerlendirilmesi için fotoğrafların yükleneceği sayfanın linki aşağıda yer almaktadır.

https://www.tfsfonayliyarismalar.org/yarisma_detay.asp?s=435

Bilgilerinize sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Gemi-Su Ürünleri Birlikleri Koordinasyon Şubesi

Ek: Afiş (1 sayfa)

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Afis.jpg 3.784,46 KB İndir