Türkçe

Tahran Türk Ticaret Merkezi Yer Kiralaması

Sirküler Tarih/No: 23.08.2016/724

Sayı

: UYG1/7539

İstanbul,23.08.2016

İSTANBUL MOBİLYA KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

 

İRAN TÜRK TİCARET MERKEZİ İÇİN BAŞVURULARINIZI BEKLİYORUZ

TTM GİDERLERİNİN YÜZDE 75'İ DEVLET TARAFINDAN KARŞILANIYOR

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, Tahran'da Maryam Caddesi, Elahie deki lokasyonda 3.500 m2 alanlı, 5 katlı bir bina Türk Ticaret Merkezi olarak kiralanmıştır.

Bu Merkez'in500 m2'likbir bölümü İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliğince, üye firmalarımızca showroom ve ürün sergileme / tanıtım, ofis amaçlı olarak kullanılmak üzere "Mobilya”, "Kağıt” ve "Ağaç Mamulleri” sektörleri için ayrılmıştır.

Metrekare fiyatı, genel giderler, alan paylaşımında oluşacak atıl alanların maliyeti ile elektrik, su ve diğer giderler hariç, Devlet desteği sonrası yaklaşık 20 Euro olarak öngörülmekte olup nihai rakam yerleşim sonrası belirlenecektir.

Kira, personel ve tanıtım giderlerinin % 75 Devlet desteği kapsamında karşılanacak olup, İran pazarında tanıtımın yapılması, bölgedeki bilinirliğimizin arttırılması adına büyük fayda sağlayacağı mütalaa edilmektedir.

Tahran Türk Ticaret Merkezinde birliğimize ayrılan alan sınırlı olduğundan, başvurular değerlendirme sonrası belirlenecek olup, söz konusu ofis-mağaza ya da showroom amaçlı ile ilgilenen üyelerimizin ivedilikle, ekte bir örneği sunulan başvuru formunu 26 Ağustos 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar agac@iib.org.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Bilgileri rica olunur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya-Yaş Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi


Ayrıntılı Bilgi için İrtibat:
Seda Taşdemir, 0212 454 05 54, agac@iib.org.tr

EK: İran Türk Ticaret Merkezi Katılımcı Başvuru Formu (1 sayfa)

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
IranTurkTicaretMerkezi_KatilimciBasvuruFormu.doc 35,50 KB İndir