Türkçe

TİMREPORT Dergisi Meyve Sebze Mamulleri Sektörüne Yönelik Mart Sayısı

Sirküler Tarih/No: 07.02.2012/135

Sayı

: ARGUYG1/1432

İstanbul,06.02.2012

 

İSTANBUL YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Genel Sekreterliğimize gelen yazıda; Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin resmi yayın organı TİMREPORT'un Mart 15 sayısında, "Hedef 2023: 500 Milyar Dolar Araştırma Dosyasında" Meyve ve Sebze Mamulleri sektörüne yer verileceği belirtilmektedir.

Her ay bir sektörün incelendiği bu dosyada Meyve ve Sebze Mamülleri Sektörünün dış ticaret analizi, yıllık ve ürünsel değerlendirmesi, 2023 Türkiye ihracatına katkısı aktarılacaktır. Meyve ve Sebze Mamulleri Sektörünün kurumsal itibarını, TİMREPORT'un dağılım yapıldığı 10.000 Firma Patronuna, tüm bakanlıklar ve müsteşarlıklara, tüm ticaret ve sanayi odaları yönetimlerine, tüm basın yayın ekonomi editörlerine, finans sektörü yöneticilerine, uluslararası araştırma şirketi kuruluşlarının yöneticilerine, üniversite rektörlüklerine, THY VİP salonları gibi önemli yerlere ulaştırılarak aktaracak olan çalışmaya üye firmalarımız ilanları ile yer alabileceklerdir. Çalışmada ilanları ile yer almak isteyen firmaların resmi yayıncı şirket ile bağlantı kurması hususunu bilgilerinize rica ederim.

Saygılarımla,

Dr. Yasemin DEMİRDAĞ
Genel Sekreter

 

TİMREPORT MART'12, SAYI 86, 2023 HEDEFE DOĞRU BÖLÜMÜ
MEYVE SEBZE MAMULLERİ SEKTÖRÜ
İçerik:
Sektörün üretim analizi
Sektörün İhracat Analizi
Sektöre yönelik uluslararası Pazar analizi
Sektürün 2023 hedefine yönelik katkısı

Görüşler:
UMSMİB Başkanı Orhan Gençoğlu
TGDF Başkanı Şemsi Kopuz
Salça ve Konserve Üreticileri ve İhracatçıları Derneği
MEYED
MEDER
GİSDER

Dağılım Kanalı:
10.000 Firma Patronu, +3500 adet( Tüm Bakanlıklar ve Müsteşarlıklar, İhracatçı Birlik Yönetimleri, Tüm Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulları, Tüm Organize Sanayi Yönetim Kurulları, Basın-Yayın Kuruluşlarının Ekonomi Editörleri, Finans Sektörü Yöneticileri, Gümrük Müdürlükleri, Tüm Üniversitelerin Rektörlükleri, 5 Yıldızlı Oteller, THY VİP Salonları, THY Bilet Satış Noktaları, Sektörel Fuarlar dağıtımı

İlan Konumlanma:
Sağ sayfa İlan Bedeli: 2.500 TL+KDV
Karşılıklı Çift sayfa İlan Bedeli: 4.500 TL+KDV
1 Sayfa Editoryal+1 Sayfa İlan: 4.500 TL+KDV

Kontakt: Etki İletişim
Filiz Özkan (0212 280 95 85)
filizozkan@timakademi.org 
Filizozkan@etkiiletisim.com.tr