Türkçe

Türkiye - Sırbistan Tarım İş Forumu

Sirküler Tarih/No: 07.08.2017/562

Sayı

: EGT/6902

İstanbul,07.08.2017

 

İSTANBUL FINDIK VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL KURU MEYVE VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL MOBİLYA KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL SU ÜRÜNLERİ VE HAYVANSAL MAMULLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
İSTANBUL YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

İlgi: 31.07.2017 Tarihli ve 549 sayılı sirkülerimiz.

Bilindiği üzere; Bakan Sayın Dr. Ahmet Eşref FAKIBABA'nın teşrifleriyle 24-25 Ağustos 2017 tarihlerinde Sırbistan'da "Türkiye-Sırbistan Tarım İş Forumu”nun gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü İlgi'de kayıtlı sirküler ile duyurulmuştur.

Bu defa; T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nden 4.8.2017 tarihinde alınan bildirimde; söz konusu Tarım İş Forumunun gerçekleştirileceği tarihin, Sırbistan Makamları ile yapılan görüşmeler sonucunda 21-22 Ağustos 2017 olarak belirlendiği ifade edilmektedir.

Bu çerçevede; anılan Bakanlığa ön kayıt niteliğinde iletilmesini teminen söz konusu Tarım İş Forumu'na katılım sağlamak isteyen ve anılan ülkeyle iş yapabilme kapasitesine haiz üyelerimizin isim, unvan ve iletişim bilgilerinin aşağıdaki tablonun doldurulması suretiyle en geç 8 Ağustos 2017 Salı mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimizin egitim@iib.org.tr e-posta adresine bildirilmesi hususu bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

İsim/Unvan

Şirket/Kurum

Faaliyet Alanı

Telefon

E-posta

NOT: Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından anılan Bakanlıktan şifahen alınan bilgiye göre; söz konusu Foruma katılım ücretsiz olmakla birlikte konaklama, ulaşım vb. tüm harcamalar katılımcıların kendisine aittir. İlgili konularda destek sağlayabilecek acente ismi, Forum yeri ve programı bilahare Bakanlıkça katılımcılarla paylaşılacaktır.