Türkçe

Türkiye-Filipinler İş Konseyi Manila Ziyareti

Sirküler Tarih/No: 05.03.2018/172

Sayı

:EGT/1776

İstanbul,03.03.2018

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan 28.02.2018 tarihli bir yazıda;

DEİK/Türkiye-Filipinler İş Konseyi tarafından, Filipinler Ticaret ve Sanayi Bakanı Ramon Lopez'in ev sahipliğinde Filipinler'in başkenti Manila'ya 2-5 Nisan 2018 tarihleri arasında bir heyet ziyareti gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Aynı yazıda devamla, firmalara önemli iş fırsatları sunan ve büyük bir pazar niteliğinde olan Filipinler'e yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması ve pazar payımızın artırılması amacıyla düzenlenecek olan söz konusu heyet ziyaretine özellikle; turizm, inşaat ve yapı malzemeleri, enerji, elektrik & elektronik, mobilya, beyaz eşya, tekstil, tarım, kozmetik, gıda, dizi & film, hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların katılımlarında büyük fayda görüldüğü belirtilmektedir.

Söz konusu etkinliğe ilişkin paket program bedeli 1.350.- ABD Doları olup, paket programa dâhil olan hizmetler; İstanbul-Manila ve Manila-İstanbul uçak biletleri, transferler, Manila'da 3 gece konaklama ve toplantılara katılım olarak belirtilmektedir. Ayrıca umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşlarının 30 güne kadar ikamet süreli Filipinler'e seyahatlerinde vizeden muaf olduğu bildirilmektedir.

Bu çerçevede; anılan ziyarete katılmayı arzu eden üyelerimizin 16 Mart 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK (Ecem Mirzaloğlu, E-Posta: mailto: emirzaloglu@deik.org.tr .Tel: 0212 339 5018) ile iletişime geçmeleri beklenmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

Not: Etkinlik dili İngilizce' dir.

EK: Taslak Program (2 Sayfa )

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
taslak program filipin.pdf 601,88 KB İndir