Türkçe

Uluslararası İstanbul Gıda ve Ev Dışı Tüketim Ekipmanları Fuarı 2014

Sirküler Tarih/No: 19.08.2013/625

Sayı

: FUAR/8412

İstanbul,19.08.2013

 

İSTANBUL HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER 

Sayın Üyemiz,

İstanbul'u ve Türkiye'yi tanıtmak, ürünlerimizi yurt dışında değil, yurt içinde sergileyerek Türkiye'ye uluslararası bir fuar kazandırmak, Türk sanayicisini ve ihracatçısını dışa bağımlı olmaktan kurtarmak için, herkesin, elini değil gövdesini taşın altına koyması gerektiğine inanıyor ve ihracatçımızı Uluslararası İstanbul Gıda ve Ev Dışı Tüketim Ekipmanları Fuarı'na katılmaya çağırıyoruz.

Uluslararası İstanbul Gıda ve Ev Dışı Tüketim Ekipmanları Fuarı;

- T.C. Ekonomi Bakanlığı,

- Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM),

- Türk İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON),

- Türkiye Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçı Birlikleri Sektör Kurulu,

- Hububat Tanıtım Grupları'nın desteği (Makarna, Bulgur, Bakliyat ve Bitkisel Yağlar Tanıtım Grubu, Şekerleme ve Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu, Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu);

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ve Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği (ETÜDER) işbirliği ile, 27-30 Mart 2014 tarihleri arasında, CNR Expo - İstanbul Fuar alanında gerçekleştirilecektir.

Bahsi geçen fuarda; temel gıda-içecek ürünleri ve pastacılık mamullerinden, temizlik ve hijyen ürünlerine, aşçılık ve profesyonel mutfak malzemelerinden, depo-raf sistemleri ve ekipmanlarına kadar çok çeşitli ürün grupları sergilenecektir.

Uluslararası İstanbul Gıda ve Ev Dışı Tüketim Ekipmanları Fuarı ile eş zamanlı olarak, yaklaşık 60 ülkeden en az 150 ithalatçının katılımı ile bir alım heyeti organizasyonu gerçekleştirilmesi, ayrıca planlanan faaliyetler arasında yer almaktadır.

Sınırlı sayıda yer olması sebebiyle, fuara katılımcı olarak başvuruda bulunmak isteyen üyelerimizin, ek'teki "Başvuru Formu”nu, firma kaşesi ve yetkili imzasıyla beraber doldurarak, 20 Eylül 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar, fuar@iib.org.tr adresine ivedi göndermeleri hususunda bilgileri rica olunur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Fuarlar, Tanıtım ve Dış İlişkiler Şubesi

 

Ek:
1 sayfa başvuru formu
2 sayfa fuar tanıtım duyurusu

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
BasvuruFormu.doc 32,00 KB İndir
FuarTanitimDuyurusu.docx 162,35 KB İndir