Türkçe

UR-GE Projesi Eğitim Duyurusu

Sirküler Tarih/No: 17.10.2012/930

Sayı

: ARGUYG2/11482

İstanbul,17.10.2012

 

GEMİ VE YAT İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

2010/8 sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi mevzuatı kapsamında Gemi ve Yat sektörünün Uluslararası Rekabet Gücünün arttırılması amacıyla Genel Sekreterliğimizce bir proje yürütülmektedir.

Proje kapsamında üyelerimizi 6-7 Kasım 2012 tarihinde GİSBİR binasında düzenleyeceğimiz, ekte programı verilen iki günlük eğitim programına katılmaya ve hali hazırda projede yer almayan üyelerimizi projeye katılmaya davet ediyoruz.

Proje kapsamında ileri tarihlerde organize edeceğimiz ticaret heyetine katılan üyelerimizin yurt dışı seyahati ile ilgili uçak bileti ve konaklama bedelinin %75'i ile organize edeceğimiz eğitim programları katılım bedelinin %75'i devlet tarafından karşılanmaktadır.

Ayrıca proje tamamlandıktan sonra, projeye dahil olan üyelerimizin alacağı danışmanlık hizmeti bedelinin %70'i (yıllık 50.000TL'ye kadar-3 yıl süre ile) devlet tarafından karşılanmaktadır.

Bu avantajlardan yararlanmak isteyen üyelerimizin yukarıdaki eğitim programına katılması ve halihazırda projede yer almayan üyelerimizin katılım dilekçesi ve taahhütnameyi imzalaması bir önkoşuldur. Projeye katılmadan sadece eğitime katılmak da mümkündür.

Eğitim programına ve 2010/8 sayılı Tebliğ kapsamında Gemi ve Yat Sektörünün Uluslar arası Rekabet Gücünün Artırılması ile ilgili projede yer alıp almak istemediğinizi ekli başvuru formunu doldurarak en geç 30 Ekim (24 ekim'e kadar olan başvurulara öncelik verilecektir.) tarihine kadar başvuru yapılması hususu bilgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
AB ve Gemi Birliği Koordinasyon Şubesi

 

Ekler:
Eğitim Programı
Eğitim Katılım Formu
Proje Katılım Başvuru Dilekçesi "PROJE EK-I-C” (Projeye yeni dahil olacak firmalar için)

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Egitim Katilim Formu.docx 13,50 KB İndir
Egitim Programi.doc 33,50 KB İndir
Proje_Ek_I_C (Katilimci Sirket Talep Yazisi).doc 26,50 KB İndir