Türkçe

Yaş Meyve Sebze Sektörü Değerlendirme Toplantısı

Sirküler Tarih/No: 06.12.2012/1071

Sayı

: ARGUYG1/13371

İstanbul,05.12.2012

 

İSTANBUL YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Birliğimizce, 27 Aralık 2012 tarihinde, geride bıraktığımız yıl Yaş Meyve Sebze ve Meyve Sebze Mamulleri Sektöründe gerek mevzuat, gerek ihracat rakamları ve gerekse de yaşanan sorunların değerlendirilmesi ve bu bağlamda önümüzdeki yıl sektörümüzü daha rekabetçi yapabilmek adına neler yapılabileceği hususunda görüş alış verişinde bulunulmasını teminen "2012 yılı Yaş Meyve Sebze Sektörü Değerlendirme Toplantısı” yapılması planlanmaktadır.

Söz konusu toplantıda katılımcıların sektöre yönelik beklenti ve/veya önerilerine, geride bıraktığımız seneye ilişkin görüşlerine yer verilmesi düşünülmekte olup, beraber hareket edilerek sektörümüzü daha ileriye taşımak adına çalışmalar yapılması amaçlanmaktadır. Ayrıca profesyonel bir danışmanlık firması tarafından sektörün gelecek projeksiyonuna yönelik bir sunum yapılması planlanmıştır.

Bahse konu toplantının sektör adına etkin sonuçlar doğurabilmesi adına siz değerli üyelerimizin anılan toplantıya iştirak etmesi hususunda bilgileri ve gereği önemle rica olunur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Ağaç-Su Ürünleri-Yaş Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi

 

Toplantı tarihi: 27.12.2012 Perşembe Saat 15:00 - 17:00 (Katılım ücretsizdir.)
Toplantı yeri: İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi / Dış Ticaret Kompleksi, C Blok Yenibosna / İSTANBUL)

Ayrıntılı bilgi ve LCV için:
Elnur Mustafabaylı
Tel: 0 212 454 05 57
E-mail: emustafabayli@iib.org.tr; koordinasyon1@iib.org.tr