Türkçe

Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

 

T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından ihracatçı firmalara Bakanlığın faaliyetlerinin tanıtılması, ihracat mevzuatı ve devlet yardımları uygulamaları gibi konular hakkında bilgiler verilmesi amacıyla bir günlük eğitim programı hazırlanmıştır.

Anılan eğitim programında ihracat mevzuatı, Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve TURQUALITY'nin Desteklenmesi ile Yurt dışı Birim, Marka ve Tanıtım, AR-GE ve Tasarım destekleri, Uluslar arası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi, Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği, Çevre Maliyetlerinin Desteklenmesi, İstihdam Yardımı, Yurtdışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının desteklenmesi, Dahilde ve Hariçte İşleme Rejimleri konularına yer verilecektir.

17 Ocak 2012 Salı günü gerçekleştirilecek ve ayrıntılı programı Ek'te yer alan DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ programına katılım ücretsiz olup, katılım taleplerinizin "Firma ünvanı ve sektörü, katılımcı adı ve görevi, iletişim bilgileri” bilgilerini içerecek şekilde en geç 13.01.2012 Cuma günü mesai bitimine dek Genel Sekreterliğimize faks (0212-454 05 01-02) veya e-posta (devletyardimlari@iib.org.tr) yoluyla iletilmesi önemle rica olunur.

Tarih: 17 OCAK 2012
Yeri: Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonu
Başlama Saati: 10.00

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Rengin BAL
Devlet Yardımları Şube Müdürü

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Bilgilendirme Semineri- Program.doc 38,00 KB İndir