Türkçe

Fine Food Australia 2022 Fuarı Konstrüksiyon İhalesi

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak 05-08 Eylül 2022 tarihleri arasında Avustralya'nın Melburn şehrinde düzenlenecek olan FINE FOOD AUSTRALIA 2022 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl 5. defa Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Türkiye pavilyonu, gıda ürünlerini sergileyecek yaklaşık 12-15 firmanın katılımı ile 216 m2'lik alanda yer alacaktır. Genel konstrüksiyonunda, bir örneği ekli "Türkiye Markası Logosu'nun kullanımı ile Tanıtımına İlişkin Yönerge” çerçevesinde ve Türk gıda sektörlerinin tanıtımı için hazırlanan ve "Türkiye Markası Standı” konseptine uygun bir dizayn kullanılacaktır. Ayrıca pavyondaki tüm standların, firmalarımıza en etkin şekilde ürünlerini sunacakları bir ortam sağlayacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilmesi beklenmektedir.

Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler EK'te yer almakta olup, bu çerçevede, Türk pavilyonunun dizayn ve konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz.

İhale ile ilgilenen firmaların, kapalı zarf içerisinde imzalanmış tekliflerini, 03 Haziran 2022 Cuma günü mesai saati bitimine kadar tarafımıza kargo ile göndermeleri hususunu rica ederim.


İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

EK:

1. Fine Food Australia 2022 Fuarı Konstrüksiyon Şartnamesi (7 Sayfa)

2. Fuar Genel Hol Planı (1 Sayfa)

3. Türkiye Pavilyonu Yerleşim Planı (2 Sayfa)

 

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
EK-1_Konstruksiyon Sartnamesi.pdf 364,65 KB İndir
EK-2_Genel Hol Plani.pdf 362,58 KB İndir
EK-3_Turkiye Pavilyonu Yerlesim Plani_FineFoodAustralia.pdf 441,98 KB İndir