Türkçe

FİNE FOOD AVUSTRALYA 2020 FUARI KONSTRÜKSİYON İHALESİ HK.

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak Genel Sekreterliğimiz, Fine Food Australia 2020 Uluslararası Gıda Ürünleri- Makineleri - Restoran Ekipmanları Fuarı Türkiye Milli Katılım Organizasyonunu gerçekleştirecektir.

Yılda bir defa düzenlenen Fine Food Fuarı Melbourne/Avustralya'da 07-10 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir ve ilgili sektörde dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilmektedir. Dolayısıyla fuarda Türkiye pavyonunun dizayn ve konstrüksiyonu yapılırken, Türk gıda sektörünün potansiyelinin ve gücünün ön plana çıkarılması önem arz etmektedir.

Türkiye pavyonu, gıda ürünlerini sergileyecek yaklaşık 13 firmanın katılımı ile 216 m2'lik alanda yer alacaktır. Genel konstrüksiyonunda; "Türkiye Markası Logosu'nun kullanımı ile Tanıtımına İlişkin Yönerge” çerçevesinde bir örneği aşağıdaki linkten de temin edilebilecek güncel Türkiye markası konseptine (http://www.turkeydiscoverthepotential.com/) uygun ve Türk gıda sektörlerinin tanıtımı için hazırlanan bir dizayn kullanılacaktır. Ayrıca milli katılım çatısı altındaki tüm stantların, katılımcı firmalarımıza en etkin şekilde ürünlerini sunacakları bir ortam sağlayacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilmesi beklenmektedir.

Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler EK'te yer almaktadır. Bu çerçevede, Türk pavyonunun dizayn ve konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz.

İhale ile ilgilenen firmaların, kapalı zarf içerisinde imzalanmış tekliflerini, 26.05.2020 günü mesai saati bitimine kadar tarafımıza kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

 

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
EK-1 Genel fuar plani FFAC2020_floorplan.jpg 905,29 KB İndir
EK-2 Turkiye Pavilyonu.pdf 412,57 KB İndir
Fine Food 2020 Fuari-Konstruksuyon-Ihale Sartnamesi.pdf 365,18 KB İndir