Türkçe

FİNE FOOD AVUSTRALYA 2023 FUARI KONTRÜKSİYON İHALESİ ŞARTNAMESİ

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak Genel Sekreterliğimiz, Fine Food Australia 2023 Uluslararası Gıda Ürünleri- Makineleri - Restoran Ekipmanları Fuarı Türkiye Milli Katılım Organizasyonunu gerçekleştirecektir.

Yılda bir defa düzenlenen Fine Food Fuarı Sidney/Avustralya'da 11- 14 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir ve ilgili sektörde dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilmektedir. Dolayısıyla fuarda Türkiye pavyonunun dizayn ve konstrüksiyonu yapılırken, Türk gıda sektörünün potansiyelinin ve gücünün ön plana çıkarılması önem arz etmektedir.

Türkiye pavyonu, gıda ürünlerini sergileyecek yaklaşık 10-13 firmanın katılımı ile 216 m2'lik alanda yer alacaktır. Genel konstrüksiyonunda; Ticaret Bakanlığı'nın 5973 Sayılı İhracat Destekleri Hakkında Karar ve bu Karar'a ilişkin Genelge'ye uyulması gerekmektedir. Ayrıca milli katılım çatısı altındaki tüm stantların, katılımcı firmalarımıza en etkin şekilde ürünlerini sunacakları bir ortam sağlayacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler EK'te yer almaktadır.

Bu çerçevede, Türk pavyonunun dizayn ve konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz. İhale ile ilgilenen firmaların, kapalı zarf içerisinde imzalanmış tekliflerini, 15.05.2023 tarihi mesai saati bitimine kadar ABD Doları cinsinden tarafımıza kargo ile göndermeleri gerekmektedir.İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
EK-1_Konstruksiyon Sartnamesi 2023-Fine Food.pdf 274,78 KB İndir
EK-2_FFA_fuar plani.jpg 168,43 KB İndir
EK-3_FFA_Mlli Katilim Yerlesimi-216 m2.pdf 184,38 KB İndir