Türkçe

Helal Expo 2022 Fuarı Konstrüksiyon İhalesi

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak Genel Sekreterliğimiz bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR), 9. İİT Helal Expo Fuarı'na info stant ile katılım sağlayacaktır.

İstanbul/ TÜRKİYE' de 24-27 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 9. İİT Helal Expo ve Dünya Helal Zirvesi, ilgili sektörde dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilmektedir. Dolayısıyla fuarda İHBİR info standının dizayn ve konstrüksiyonu yapılırken, Türk gıda ve içecek sektörünün potansiyelinin ve gücünün ön plana çıkarılması önem arz etmektedir.

İHBİR info standının 24 m2'lik alanda yer alacak konstrüksiyonunda, Türk gıda ve içecek sektörlerinin tanıtımı için hazırlanan ve bir örneği aşağıdaki linkten de temin edilebilecek "Türkiye: Ask Türkiye” konseptine (https://www.askturkiye.com) uygun hazırlanan dizayn kullanılacaktır.

Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler ekte yer almaktadır. Bu çerçevede, İHBİR info standı konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz.

İhale ile ilgilenen firmaların, kapalı zarf içerisinde imzalanmış tekliflerini, 31 Ekim 2022 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar tarafımıza kargo ile göndermeleri hususu rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Tüm Dünya'da etkisini gösteren Covid-19 pandemisi nedeniyle fuarla ilgili herhangi bir iptal ve/veya erteleme kararı alınması halinde fuara ilişkin ihale süreçleri iptal edilecektir.

İsmail BOZDEMİR

Genel Sekreter Yrd.

EK: Teknik, Finansal, Genel Şartname ve Ekleri (7 Sayfa)

 

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
EK-1 Yerlesim Plani.pdf 475,84 KB İndir
EK-2 IHBIR INFO STANT TASARIMI.pdf 2.309,94 KB İndir
Helal Expo 2022 Konstruksiyon Sartnamesi.pdf 263,59 KB İndir
Helal Expo Konstruksiyon ihalesi.pdf 3.284,10 KB İndir