Türkçe

ISM 2023 Fuarı İHBİR Milli Katılım Organizasyonu Konstrüksiyon İhalesi

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak Genel Sekreterliğimiz, ISM 2023 Uluslararası Şekerleme ve Atıştırmalık Ürünler Fuarı Türkiye Milli Katılım Organizasyonunu gerçekleştirecektir.

Köln/ ALMANYA'da, yılda bir defa düzenlenen ISM Fuarı, 2023 yılında 23 - 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecektir ve şekerleme sektöründe dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilmektedir. Dolayısıyla fuarda Türkiye pavilyonunun dizayn ve konstrüksiyonu yapılırken, Türk şekerleme sektörünün potansiyelinin ve gücünün ön plana çıkarılması önem arz etmektedir.

Türkiye pavilyonu, şekerleme, çikolata, atıştırmalık ürünler ve kuruyemiş ürünlerini sergileyecek yaklaşık 40-45 firmanın katılımı ile 810 m2'lik alanda yer alacak ve genel konstrüksiyonunda, Türk gıda ve içecek sektörlerinin tanıtımı için hazırlanan ve bir örneği aşağıdaki linkten de temin edilebilecek "Türkiye: Ask Türkiye” konseptine (https://www.askturkiye.com) uygun hazırlanan dizayn kullanılacaktır. Ayrıca pavilyondaki tüm standların, firmalarımıza en etkin şekilde ürünlerini sunacakları bir ortam sağlayacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilmesi beklenmektedir.

Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler ekte yer almaktadır. Bu çerçevede, Türk pavilyonunun konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz.

İhale ile ilgilenen firmaların, kapalı zarf içerisinde imzalanmış tekliflerini, 20 Ocak 2023 Cuma günü mesai saati bitimine kadar tarafımıza iletmeleri hususunu rica ederim

 

 

EK: Teknik, Finansal, Genel Şartname ve Ekleri (35 Sayfa)

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
ISM 2023 Konstruksiyon Ihalesi.pdf 8.857,96 KB İndir