Türkçe

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Olağan Genel Kurulu 26 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştirildi.

 

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Ve Mamulleri İhracatçıları Birlikleri Olağan Genel Kurulu 26 Nisan 2012 tarihinde Birliğimiz üyesi firmaların aktif iştirakleri ile gerçekleştirilmiştir.

Olağan Genel Kurulun açılışı, Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekeriya Mete tarafından yapılmış ve akabinde saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra genel kurul gündeminin diğer maddeleri görüşülmüştür.

Genel Kurulda Yönetim Kurulu çalışma raporu ve görüşmeleri sırasında Birlik Başkanı Zekeriya Mete tarafından 2011 yılında yapılan Birlik faaliyetler hakkında bilgi verildi. Sn. Mete, 2011 yılında birçok fuara iştirak edildiğini ve kurulan tanıtım grupları aracılığı ile tanıtım faaliyetlerinin daha da arttırılacağını ifade etti. Ayrıca, Şekerleme ve Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu koordinatörlüğünün Birliğimizce yürütüleceğini bu itibarla, üyelerimizin görüş ve katkılarına açık olduklarını belirtti. Birlik ihracatımızın 2012 yılında 2.1 milyar dolar olmasını hedeflediklerini, bununla birlikte yeni hedef pazarlarda info standlar ile fuarlara iştirak edilerek üyelerin en iyi şekilde temsil edilmekte olduğunu ifade etti.

Birliğimiz Genel Kurulu, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun ibrası ve temenniler sonrasında Divan Başkanınca sona erdirildi.

 

 

İlgili Resimler