Türkçe

KTG EXPO ANTALYA 2016 da 6 AY BOYUNCA SAHNEDE

Ülkemizin daha önce de ev sahipliği yapmak için rekabet ettiği ve en önemli uluslar arası ekonomik ve kültürel etkinlikler arasında kabul edilen Expo organizasyonu, tematik Expo 2016 Antalya ile ilk kez Türkiye'de düzenleniyor. 22 Nisan günü resmi açılışı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Expo 2016 Antalya için Aksu bölgesinde çok geniş bir alanda , etkinlik bitiminde de şehre kalıcı bir değer olarak katkı sağlayacak yapılar inşa edilerek, uzun vadeli kazanımlar elde edilmesi hedeflendi.

30 Ekim tarihine kadar kapıları açık olacak Expo 2016 programı süresince, Kanatlı Tanıtım Grubu da info stand ile yerini alarak, Türk ve yabancı katılımcılara sektörümüzün gücünü gösterecek ve Türk tavukçuluğunun sağlıklı ve kaliteli yapısını binlerce kişi ile paylaşacak.

6 ay sürecek etkinlik kapsamında devamlı olarak faaliyet gösterecek olan standımızda, görev alacak yerel personelimizin yanı sıra, farklı dönemlerde gerçekleşecek olan özel organizasyonlar için Yönetim Kurulu üyelerimiz ve uzman personelimiz de Expo Antalya programına katılım sağlayacak.