Türkçe

PRODEXPO 2023 Milli Katılım Organizasyonu Konstrüksiyon İhalesi

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak Genel Sekreterliğimiz, Prodexpo 2023 Uluslararası Gıda, İçecek ve Gıda Hammaddeleri Fuarı Türkiye Milli Katılım Organizasyonunu gerçekleştirecektir.

Moskova / Rusya Federasyonu'nda, yılda bir defa düzenlenen Prodexpo Fuarı 06 - 10 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir ve ilgili sektörde dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilmektedir. Dolayısıyla fuarda Türkiye pavilyonunun dizayn ve konstrüksiyonu yapılırken, Türk gıda ve içecek sektörünün potansiyelinin ve gücünün ön plana çıkarılması önem arz etmektedir.

Türkiye pavilyonu, gıda ve içecek ürünlerini sergileyecek yaklaşık 25-30 firmanın katılımı ile 730 m2'lik alanda yer alacak ve genel konstrüksiyonunda, Türk gıda ve içecek sektörlerinin tanıtımı için hazırlanan ve bir örneği aşağıdaki linkten de temin edilebilecek "Türkiye: Ask Türkiye” konseptine (https://www.askturkiye.com) uygun hazırlanan dizayn kullanılacaktır. Ayrıca pavilyondaki tüm standların, firmalarımıza en etkin şekilde ürünlerini sunacakları bir ortam sağlayacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilmesi beklenmektedir.

Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler ekte yer almaktadır. Bu çerçevede, Türk pavilyonunun konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz.

İhale ile ilgilenen firmaların, kapalı zarf içerisinde imzalanmış tekliflerini, 12 Aralık 2022 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar tarafımıza kapalı zarf olarak iletmeleri hususunu rica ederim.

 

 

EK: Teknik, Finansal, Genel Şartname ve Ekleri (33 Sayfa)

 

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
EK - 1 Yerlesim Plani.pdf 1.159,94 KB İndir
EK - 2 Pavilyon Tasarimi.pdf 3.774,66 KB İndir
EK - 3 Malzeme Listesi.pdf 110,70 KB İndir
EK - 4 Stand Alan ve Adetlerini Gosterir Liste_00005139.pdf 94,93 KB İndir
Ek - 5 IHBIR Info Stant Tasarimi.pdf 1.813,94 KB İndir
IIB - Ihale Sartnamesi - 2023.pdf 287,46 KB İndir