Türkçe

Prowein 2023 Konstrüksiyon İhalesi

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak kurumumuz, "International Trade Fair Wines and Spirits (PROWEIN) - Uluslararası Şarap ve İçecek” fuarının 2023 yılı Türkiye milli katılım organizasyonunu gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Düsseldorf/ Almanya'da Messe Düsseldorf fuar merkezinde her yıl düzenlenen fuar, bu yıl 19-21 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Şarap sektöründe dünyanın en kapsamlı ve en iyisi olarak bilinen "PROWEIN” fuarında Türkiye pavyonunun dizayn ve konstrüksiyonu yapılırken Türk şarap sektörünün potansiyelinin ve gücünün ön plana çıkarılması konusunun önemli bir nokta olduğuna inanıyoruz. Bu çerçevede, Türk pavyonunun dizayn ve konstrüksiyonu ile ilgili olarak, firmaları, teklif vermeye davet ediyoruz.

Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler ekte yer almaktadır.

Türkiye pavyonu, ürünlerini sergileyecek 7 firmanın katılımı ile Hol 12'de Birlik info alanı da dahil olmak üzere toplam 134 m2'lik bir alanda yer alacak olup; Türk pavyonun genel konstrüksiyonunda Türk Şarap sektörünü tanıtımına uygun bir tasarım kullanılması talep edilmektedir. Ayrıca pavyondaki tüm standların, firmalarımıza en etkin şekilde ürünlerini sunacakları bir ortam sağlayacak şekilde dizayn edilmesine özen gösterilmesi beklenmektedir.

İhale ile ilgilenmeniz durumunda, tekliflerinizi imzalanmış kapalı bir zarf içerisinde en geç 16 Ocak Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar şartnamede yer alan Genel Sekreterlik adresine göndermeniz hususunu rica ederiz

 

 

Ek: Teknik, Finansal ve Genel Şartname ile ekleri (21 sayfa)

 

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
Konstruksiyon.pdf 4.977,00 KB İndir
Onyazili ihale sartname (Tr).pdf 5.474,82 KB İndir