Türkçe

Sweets And Snacks Expo 2023 Fuarı - Konstrüksiyon İhalesi

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin asıl misyonu üyelerinin ihracatı geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmektir. Bu görevin bir parçası olarak Genel Sekreterliğimiz, Sweets & Snacks EXPO 2023 Şekerleme ve Atıştırmalık Ürünler Fuarı Türkiye Milli Katılım Organizasyonunu gerçekleştirecektir.

Şikago/ ABD'de, yılda bir defa düzenlenen Sweets & Snacks EXPO 2023 Fuarı 23 - 25 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir ve ilgili sektörde dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilmektedir. Dolayısıyla fuarda Türkiye pavilyonunun dizayn ve konstrüksiyonu yapılırken, Türk gıda ve içecek sektörünün potansiyelinin ve gücünün ön plana çıkarılması önem arz etmektedir.

Türkiye pavilyonu, gıda ve içecek ürünlerini sergileyecek yaklaşık 18-20 firmanın katılımı ile 3.000 square feet - (278,50 m2)'lik alanda yer alacak ve genel konstrüksiyonunda, Türk gıda ve içecek sektörlerinin tanıtımı için hazırlanan ve bir örneği aşağıdaki linkten de temin edilebilecek "Türkiye: Ask Türkiye” konseptine (https://www.askturkiye.com) uygun hazırlanan dizayn kullanılacaktır. Ayrıca pavilyondaki tüm standların, firmalarımıza en etkin şekilde ürünlerini sunacakları bir ortam sağlayacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Konstrüksiyon ile ilgili teknik, finansal ve genel şartnameler ekte yer almaktadır. Bu çerçevede, Türk pavilyonunun konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz. İhale ile ilgilenen firmaların, kapalı zarf içerisinde imzalanmış tekliflerini, 10 Mart 2023 Cuma günü mesai saati bitimine kadar tarafımıza kargo ile göndermeleri hususunu rica ederim


İsmail BOZDEMİR

Genel Sekreter V.


EK: Teknik, Finansal, Genel Şartname ve Ekleri (14 Sayfa)

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
EK 1 - Yerlesim Plani.pdf 236,90 KB İndir
EK 2 - Pavilyon Tasarimi.pdf 2.359,98 KB İndir
EK 3 - Malzeme Listesi.pdf 134,49 KB İndir
EK 4 - Stand Alan ve Adetlerini Gosterir Liste.pdf 67,48 KB İndir
Konstruksiyon Ihalesi.pdf 3.486,89 KB İndir
Teknik S¸artname.pdf 227,88 KB İndir