Türkçe

Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu 2. Kez Meksika'da

Milli katılım organizasyonu İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilen Expo Antad 2014 Uluslararası Genel Ticaret Fuarı 12-14 Mart 2014 tarihleri arasında Guadalajara / Meksika'da gerçekleştirildi, fuara Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu 35 m2'lik info stand ile katılım sağladı.

Türkiye'nin geleneksel ürünleri ile yurtdışında boy göstererek Türk şekerleme, çikolata ve bisküvi sektörünün potansiyelini dünya pazarlarında en etkin şekilde ortaya koymak ve markalaşmasına destek olmak amacıyla çalışmalarına devam eden Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu info standını ziyaret eden katılımcılara; Türk şekerleme ürünlerinden farklı tatlarda sunumlar yapılarak, Tanıtım Grubumuzun Faaliyetleri, ülkemiz ve sektör hakkında bilgi verilmiştir. Türk firmalarının katalog ve broşürlerinin sergilendiği info stand ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bunun yanında, bölge ithalatçıları ile üye firmalarımızı buluşturmak amacıyla, info standımızda ikili iş görüşmeleri organize edilmiştir.

Expo Antad 2014 Uluslararası Genel Ticaret fuarında Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu'nu tanıtım çalışmalarında ŞTG personeli Damla Alaman temsil etmiştir.

 

Ä°lgili Resimler